کارشناس رسمی دادگستری

کارشناسی رسمی و ارزیابی بر اساس قیمت روز املاک متعلق به متقاضی و خانواده جهت اثبات تمکن مالی مورد نیاز جهت اخذ ویزا ، ادامه تحصیل ، ویزای دانشجویی جهت پذیرش در دانشگاه ، دریافت اقامت ، مهاجرت به کانادا ، استرالیا ، آمریکا ، اسپانیا و سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا  ... جهت اثبات توانایی و تمکن مالی که توسط  کارشناس رسمی دادگستری صورت می پذیرد

 

ارایه گزارش ارزیابی همراه با تاییدیه  و در صورت لزوم ترجمه به زبان انگلیسی همراه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه (مشاوره رایگان)

ارزیابی املاک و خدمات کارشناسی در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

 

بابت خدمات کارشناسی هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه مصوب قانونی تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید

 

مهاجرت و دریافت اقامت اغلب کشورها نظیر کانادا ، استرالیا ، امریکا ، اسپانیا ... دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد. ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت کشورهای پیشرفته در هر روش اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه ارائه میگیرد.

از مورد دیگر برای ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری جهت اخذ ویزای توریستی کانادا ، اثبات ” تای ” یا همان نشان دادن وابستگی به سرزمین مبدا برای آفیسرهای مهاجرت کانادا طبق قوانین جدید میباشد . در مواردی که متقاضی تمایل به دیدار با اعضای خانواده ، اقوام ، دوستان و آشنایان و یا دلایل دیگر تقاضای سفر توریستی به کانادا را دارد ، اثبات تای یا همان وابستگی به کشور مبدا مورد نیاز است که نشان دهد پس از انجام سفر متقاضی به کشور خود باز خواهد گشت . در هر صورت در هیچ یک از موارد ارزیابی ملک ، نیاز به ترهین سند ملک نزد هیچ مرجعی نبوده و سند ملک کاملا آزاد میباشد .

کارشناس رسمی دادگستری و ارزیابی ملک جهت اخذ ویزا و یا مهاجرت

نحوه اثبات تمکن مالی مورد نیاز کشور مقصد با استفاده از ارزیابی و تاییدیه کارشناس رسمی دادگستری امکان پذیر است که بهترین ، کم هزینه ترین و مستندترین روش در محاکم حقوقی و همچنین ادارات مربوطه به کشورهای خارجی میباشد، به خصوص در مواردی که امکان ارایه گواهی تمکن مالی از طریق موجودی با حساب میلیاردی بانکی کمتر میسر باشد . در روش اثبات تمکن مالی از طریق اموال غیر منقول (ملکی) به دلیل امکان بسیار کم تقلب نسبت به گواهی های بانکی که امکان جابجایی یکروزه پول  و یا گردشهای مالی صوری وجود دارد ، نزد مراجع معتبر از ارزش بسیار بالایی برخوردار میباشد.

 

سایر موارد مورد نیاز جهت اثبات تمکن مالی :

ارایه گزارش از توانایی  و تمکن مالی داوطلب قبل از اخذ تابعیت جهت ارایه به سفارت و اداره دارایی کشور مقصد خارجی ( کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، آلمان ، نروژ ، اسپانیا ، فرانسه ، استرالیا ...) اثبات تمکن مالی متقاضی قبل از دریافت تابعیت به منظور دریافت معافیت مالیاتی در کشور مقصد انجام می شود.

ارایه گزارش مکتوب از تمکن مالی متقاضی پس از اخذ اقامت به منظور تضمین بیزینس ، امور بیمه ، بازنشستگی ، گشایش اعتبار ، ... صورت می پذیرد.

گواهی صادره نرخ معادل ارز از سوی بانک مرکزی و یا نرخ رسمی صرافی بانک ملی ایران مبنای قانونی معادل سازی مبلغ ارزیابی ملک با نرخ ارز کشور مورد تقاضا در خارج از کشور میباشد.

ارزیابی ملک و کارشناسی زمین ،ویلا و ساختمان ،آپارتمان مسکونی، واحدهای تجاری ، اداری و ... متقاضیان مهاجرت و خانواده ایشان توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت در رشته راه و ساختمان همراه با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه صورت می پذیرد.

 

جهت حضور و بازدید از ملک مورد نظر و انجام کارشناسی، با شماره تماس ارایه شده هماهنگی و اقدام فرمایید

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک 93

استان البرز : مهرشهر کرج – بلوار شهرداری -خیابان 107 -پلاک 362

تماس : 28423280 و 09122394284

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی


کدام وکیل مهاجرت ؟

اغلب مراجعه کنندگان به ما جهت اثبات تمکن مالی ، این پرسش را نیز مطرح میکنند که با توجه به اطلاع شما از عملکرد موسسات یا وکلای مهاجرت طی سالیان گذشته ، کدام وکیل مهاجرت را پیشنهاد میکنید ؟

جهت دریافت اطلاعات مفید در رابطه با عملکرد وکلای مهاجرت با توجه به کارنامه و میزان رضایت متقاضیان قبلی میتوانید با کلیک بر روی لینک " وکیل مهاجرت " نسبت به دریافت اطلاعات مذکور اقدام فرمایید.


مجموعه خدمات گروه کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی املاک زمین ،آپارتمان، املاک تجاری و سرقفلی ، ویلا ، ... اثبات تمکن مالی جهت ویزای تحصیلی، دانشجویی، لاتاری ، اقامت و مهاجرت ؛ مورد نیاز برای ارایه به سفارت و یا اداره مهاجرت کشورهای آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، اتریش ، آلمان ، دانمارک ، فرانسه ، اسپانیا ، استرالیا ، ...

ارزش گذاری و کارشناسی اراضی ، ساختمان ها و کارخانجات جهت گواهی تمکن مالی ، اخذ وام ویا انجام معامله به صورت قانونی و ثبت در دفاتر اسناد و حسابداری ،

قابل ارایه به بانکها ، ارگانهای دولتی ، شهرداری ها و شرکتهای خصوصی ، تقسیم عادلانه ملک بین وراث و شرکا ، تعیین قیمت کارخانه ها جهت  نقل و انتقال سهام و امور دارایی ....

ارزیابی و قیمت گذاری املاک واقع در طرح شهرداری برای جبران خسارت ، دریافت نقدی و احقاق حق ، حل اختلافات ملکی .

کارشناس رسمی دادگستری

خدمات کارشناسی این مجموعه تخصصی و صرفا در زمینه گروه راه و ساختمان و نقشه برداری و گروه ماشین آلات میباشد . طبق قانون ارایه نظریه های کارشناسی هر بخش به تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت عضو کانون و یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و طبق ضوابط میبایست صورت پذیرد . برخی از رشته ها و گروه های زیر مجموعه کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری عبارتند از :

کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور ثبتی و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته برق ، ماشین آلات و تاسیسات کارخانجات

کارشناس رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی برای ارزیابی ملک و زمین های باغ و کشاورزی

کارشناس رسمی دادگستری در رشته امور نقلیه و خودرو

کارشناس رسمی دادگستری رشته حسابداری و حسابرسی

اثبات تمکن مالی

اثبات تمکن مالی برای دریافت ویزاهای مهاجرتی مرسوم است. اساس تمکن مالی بر آن است که شما بعد از اخذ اقامت سربار دولت آن کشور نباشید. اما این موضوع پیچیدگی هایی خاص خود را نیز دارد.

 

تمکن مالی

توانایی و تمکن مالی مناسب به روش های مختلف قابل اثبات است که یکی از معتبرترین آنها ارزش گذاری املاک متقاضی و یا خانواده توسط کارشناس رسمی دادگستری است که در کنار آن گواهی تمکن مالی از حساب بانکی متقاضی که دارای گردش مالی مناسبی باشد نیز از بانک باید تقاضا و پس از ترجمه و تایید به سفارت یا اداره مهاجرت کانادا ، استرالیا یا کشور دیگر مورد نظر ارایه شود . جدای از تمکن حتی میتوانید اسپانسر داشته باشید ولی اسپانسر توصیه نمیشود. به تبلیغات تقلبی فروش اسپانسر توجه نکنید و فریب نخورید. در اغلب موارد شما نیاز به اسپانسر ندارید. برای مهاجرت به امریکا اثبات تمکن مالی کافیست. میتوانید مطابق جدول خط فقر ایالات متحده، مبالغی در حساب خود واریز کنید و گواهی موجودی آن را دریافت نمایید و در صورتی که سند ملک یا املاک به نام شما ثبت شده است، پس از ارزش گذاری رسمی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری و دریافت گزارش ارزیابی آن که این قیمت گذاری بر اساس قیمت روز و معاملاتی واقعی املاک شما صورت میگیرد ، ترجمه سند را نیزهمراه با سایر مدارک باید به مرجع مورد نظر ارایه کنید.

برای دریافت اقامت و یا مهاجرت به کانادا و همچنین مهاجرت به استرالیا یکی از شرایط عمده اثبات تمکن مالی متقاضی از طریق ارزیابی املاک متعلق یا خریداری شده توسط کارشناس رسمی دادگستری میباشد . متقاضیان مهاجرت به کانادا و همچنین متقاضیان مهاجرت به استرالیا ، آمریکا ، اسپانیا و یا سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کارشناسی ملک جهت اثبات تمکن مالی خود با شماره های ارایه شده تماس حاصل فرمایند.

کارشناس رسمی دادگستری و خدمات اثبات تمکن مالی

اثبات تمکن مالی برای برندگان لاتاری آمریکا

اثبات تمکن مالی به سادگی امکان پذیر است. شما باید  لیست اموال منقول خودتان را آماده کنید، اسناد آن را ترجمه کنید و دارایی های بانکی تان را معادل سازی کرده و صورت حسابتان را به زبان انگلیسی در هنگام مهاجرت همراه داشته باشید. برای سال 2016 برای یک نفر مبلغ 14850 دلار و برای خانواده دو نفره 20025 دلار و برای خانواده سه نفره  25200 دلار کافیست. گردش حساب مهم نیست و در اینجا مانده موجودی حساب کفایت میکند.

با توجه به تغییر مکرر و بعضا سالیانه قوانین و مقررات کشورها ، بهتر است در  زمان نزدیک به تصمیم قطعی برای اخذ ویزا ، دریافت اقامت ، مهاجرت ، ادامه تحصیل فرزندان یا موارد دیگر شرایط و ضوابط مربوط را به تاریخ روز از مراجع معتبر استعلام و مورد توجه قرار دهید.


بدینوسیله از کلیه مشاورین محترم و وکلای مهاجرت که دارای پرونده های مهاجرت موفق برای موکلین خود میباشند ، دعوت به همکاری با این دفتر میگردند .

[yasr_overall_rating]