ارزیابی املاک و ماشین آلات شرکت ها جهت ارایه به اداره دارایی ، امور مالی و مالیاتی ، افزایش سرمایه ، تجدید ارزیابی و ثبت در دفاتر مالی و حسابداری سالیانه شرکت ها و کارخانجات ، واگذاری ، حل اختلافات شرکا ، …

ارزیابی و تعیین قیمت کارخانه و شرکت ها در دو بخش شامل املاک ( زمین و بناهای احداثی ) و انشعابات، تجهیزات ، ماشین آلات ، خطوط تولید کارخانجات و دیگر دارایی ها هر بخش توسط کارشناس صاحب صلاحیت در این مجموعه صورت می پذیرد .

تعیین قیمت و ارزیابی دستگاه و تجهیزات سهام شرکت ها ، موسسات و کارخانه ها ، تعیین ارزش برند، ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید کارخانجات و املاک شرکت ها در کل کشور :

ارزیابی و تجدید ارزیابی به منظور افزایش سرمایه شرکت ها ، محاسبه هزینه استهلاک …

ارایه گواهی توانایی مالی با توجه به دارایی و سهام شرکت ها…

توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته ماشین آلات و تاسیسات و کارشناس رشته راه و ساختمان

در این دفتر هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه مصوب خدمات کارشناسان رسمی دادگستری از متقاضی کارشناسی تحت عناوین مختلف دریافت نخواهد گردید

جهت هماهنگی خدمات کارشناسی مورد نظر، با شماره تماس ارایه شده تماس حاصل  فرمایید

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک 93 . تماس:  , 02191035472 , 02128423280

استان البرز : مهرشهر کرج – بلوار ارم – مجتمع تجاری اداری توسکا – واحد 61 – تماس : 02633356328 و 09122394284

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی


کارشناس رسمی دادگستری

انجام خدمات کارشناسی رسمی دادگستری در رشته برق ، ماشین آلات ، تجهیزات و تاسیسات شرکت ها و کارخانه ها :

ارزیابی برند ، سهام و املاک شرکت ها و کارخانه ها ،ماشین آلات و خطوط تولید کارخانه ها وکارگاه های فنی وتعیین اجاره بهاءواجرت المثل وخسارت وحق الامتیازدرامورتخصصی مربوط وهمچنین سایر رشته ها ، جهت اثبات ارزش املاک و ماشین آلات کارخانجات و دریافت اعتبار و تسهیلات، نقل و انتقالات سهام ، واگذاری ، سندیت جهت تنظیم انواع قرارداد و صورت جلسه ، امور مالی ، افزایش سرمایه ، امور مالیاتی …

کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی کارخانه

1- ارزیابی ماشین آلات و تجهیزات و خطوط تولید و برند.

(هنگام اقدام جهت اخذ وام ، انحلال شرکت یا جداشدن شرکا و سهام داران ، تعیین میزان سرمایه و تعیین میزان گردش مالی سالیانه)

2- تعیین میزان خسارت های وارد شده به ماشین آلات و تجهیزات و خطوط تولید.

3-ارزش گذاری بر اموال توقیف شده.

4- اعلام نظر رسمی در ارتباط با تعیین مقصر یا مقصران بروز خسارت و همچنین تعیین اینکه هر یک از مقصران چند درصد در بروز خسارت نقش داشته اند.

5- هیئت داوری ، انتقال ، جدا شدن شرکا وسهام داران یا امور انحلال شرکت.

6- مشاوره فنی و حقوقی قبل از ارجاء دعواهای فنی به مراجع قضایی.

7-تعیین قیمت پایه برای ماشین آلات و تجهیزات ، جهت برگزاری مزایده.

8-همکاری با بانکهای اعطا کننده وام و تسهیلات به کارخانه ها و شرکت ها وشرکت های واردات وصادرات ، جهت ارزش گذاری بر ماشین آلات و تجهیرات وخطوط تولید کارخانه ها و همچنین ماشین آلات در حال واردات وصادرات.

9-همکاری با گمرکات کشور برای ارزش گذاری بر دستگاه ها وماشین آلات متروک ، جهت برگزاری مزایده و تعیین خسارتهای وارده به تجهیزات ودستگاه های دپو در انبار های گمرکات.


کارشناس رسمی دادگستری ارزش گذاری ماشین آلات کارخانه ها

ماشین آلات کارخانه طیف گسترده ای از محصولات را شامل می شوند. از توربین های عظیم صنعتی با هزینه میلیون ها دلار گرفته تا ماشین های خط تولید کارگاهی. اما همه ماشین آلات دارای یک ویژگی تعریف مشترک و جایگزین نیروی انسانی هستند .

ماشین آلات برای روشی که امروز زندگی می کنیم لازم است. بنابراین در حالی که مردم هرگز از بیشتر ماشین آلاتی که امکان زندگی آنها را فراهم می کند استفاده نمی کنند یا حتی آنها را نمی بینند، اما از محصولاتی که هر روز تولید میکنند، استفاده می کنند.

انتظار می رود رشد بالای بهره وری باعث کاهش اشتغال شود. اما بسیاری از فرصت های باز در نتیجه نیاز به جایگزینی کارگرانی که بازنشسته می شوند یا به صنایع دیگر می روند، ایجاد می شود.

کارگران تولید، که بیش از نیمی از مشاغل موجود در صنعت را تشکیل می دهند، به طور فزاینده ای به آموزش بیش از دبیرستان نیاز دارند. تولید ماشین آلات صنعتی دارای مشاغل بسیار تخصصی و پردرآمد در تولید هستند.

صنعت ماشین آلات فلز کاری کارخانجات

این بخش ماشین آلات و ابزارهایی را تشکیل می دهد که فلزات را برش و شکل می دهند. همان خصوصیاتی که باعث می شود فلز به عنوان یک ماده مطلوب در بسیاری از کالاها، از نظر مقاومت و دوام، از مواد تشکیل دهنده باشد.

مته های تخصصی، آسیاب، قالب، پرس و غلطک مورد نیاز برای تشکیل فلز و همچنین لوازم جانبی مورد استفاده این دستگاه ها در این صنعت ساخته میشوند. با اینکه تعداد زیادی کارگاه های کوچک تولیدی میباشند. اما در مجموع تولید ماشین آلات فلزکاری به طور نسبی سهم بزرگی از موسسات تشکیل دهنده صنعت تولید ماشین آلات را دارد.

صنعت کشاورزی، ساخت و ساز و ماشین آلات معدن

از موسسات بسیار بزرگتری تشکیل شده اند. که هم ماشین آلات بزرگ و پیشرفته و هم تجهیزات معمول خانگی را تولید می کنند. به عنوان مثال می توان به دمنده های برگ و پنجه برای استفاده شخصی و تجاری اشاره کرد. بولدوزر مورد استفاده در ساخت جاده ها و ساختمان ها. آسیاب و سوراخ کن، هم برای استخراج سطحی و هم زیرزمینی استفاده می شود. و ماشین آلات حفاری و نفت و گاز در زمینه استخراج این منابع.

صنعت تهویه، گرمایش، تهویه مطبوع و تجهیزات برودتی تجاری در کارخانه ها

این بخش باعث ایجاد ماشین آلات کنترل کننده آب و هوا برای ساختمانهای مسکونی و تجاری می شود. این صنعت علاوه بر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، تجهیزات تصفیه هوا را که به طور فزاینده ای در ساخت وسازهای جدید رایج است. و تجهیزات برودتی تجاری را که در درجه اول برای ذخیره سازی مواد غذایی استفاده می شود، تولید می کند.

صنعت تولید ماشین آلات تجاری و خدماتی

ماشین آلاتی را تولید می کند که توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات استفاده می شوند. به عنوان مثال، شرکت های موجود در این بخش نسخه های تجاری لوازم خانگی را تولید می کنند. مانند تجهیزات لباسشویی مورد استفاده در لباسشویی، دستگاه های قهوه ساز و اجاق های مایکروویو که توسط رستوران ها استفاده می شود.

و جاروبرقی های مورد استفاده در خدمات نظافت. دیگر اجزای بزرگ این صنعت تولیدکنندگان ماشین های خودکار فروش، ماشین های اداری غیر الکترونیکی مانند ماشین تحریر و مرتب کننده نامه، دوربین های غیر دیجیتال، دستگاه های فتوکپی و ماشین آلات مورد استفاده برای ساخت لنزهای نوری هستند.

صنعت تولید ماشین آلات صنعتی کارخانجات

باعث می شود که ماشین آلات مورد استفاده برای تولید کالاهای نهایی از مواد اولیه استفاده شوند. مواد فرآوری شده توسط محصولات این بخش شامل چوب، پلاستیک، لاستیک، کاغذ، منسوجات، غذا، شیشه و روغن میباشد. ماشین آلات تولید شده در این بخش همچنین در چاپ و صحافی و ساخت نیم رساناها و صفحات مدار مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید موتور، توربین و تجهیزات انتقال قدرت

شامل انواع ماشین آلات است که نوعی کار را به نوع دیگر منتقل می کند. توربین ها با استفاده از انرژی حاصل از حرکت بخار، گاز، آب یا باد، با چرخاندن شافت محرک، قدرت مکانیکی ایجاد می کنند. در کنار چرخ دنده ها، تعویض سرعت، کلاچ، زنجیر محرک و قرقره که همگی در این بخش ساخته می شوند. توربین ها خطوط مونتاژ و سایر ماشین آلات صنعتی را در حرکت قرار می دهند. توربین ها به ژنراتور متصل می شوند، و برق ایجاد می کنند.

این بخش صنعت همچنین دیزل و سایر موتورهای احتراق داخلی و اجزای آنها را تولید می کند که برای تأمین انرژی ژنراتورهای قابل حمل، کمپرسورهای هوا، پمپ ها و سایر تجهیزات استفاده می شود. موتورهای هواپیما و وسایل نقلیه موتوری به ترتیب توسط صنایع هوافضا و ساخت قطعات و وسایل نقلیه موتوری ساخته می شوند که در جاهای دیگر ظاهر می شوند.

سایر ماشین آلات ساخت عمومی کارخانجات

ماشین آلات متفاوتی را که عمدتا توسط صنایع تولیدی استفاده می شوند، تولید می کند. اینها شامل پمپ ها، کمپرسورها، تجهیزات جوشکاری و لحیم کاری و ماشین آلات بسته بندی میباشند. این بخش همچنین تجهیزات مختلفی را برای حمل و نقل مواد تولید می کند.

مانند کامیون های صنعتی و تراکتور، جرثقیل های بالابر و بالابرها، نوار نقاله و انواع مختلفی از تجهیزات هیدرولیکی که در صنایع تولیدی و صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. سایر ماشین آلات متداول تولید شده توسط این بخش شامل ترازوها و دستگیره های دستی محرک، آسانسور، پله برقی و مسیرهای متحرک میباشند.


کارشناس رسمی دادگستری ارزش گذاری کارخانجات و ماشین آلات خطوط تولید

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور حسابداری

کارشناس رسمی دادگستری در رشته برق ماشین آلات صنعتی و تاسیسات کارخانه ها

ارزیابی، مشاوره، نظارت و بازرسی فنی

داراي پروانه پايه ارشد نظام مهندسي در زمينه نظارت  تاسيسات مکانیکی ساختمان

. مديريت طرح توسعه

. مدیریت پروژه های ساختماني

. مدیریت پروژه های ساخت کارخانجات و نصب و راه اندازی ماشین آلات صنعتی

. مشاوره طرح هاي احداث كارخانه ها

. طراحی و نظارت بر اجرای تاسیسات کارخانه ها در استانهای :

 • آذربایجان شرقی ، غربی و اردبیل

 • اصفهان

 • البرز

 • ایلام

 • بوشهر

 • تهران

 • چهارمحال و بختیاری ، شهرکرد

 • خراسان شمالی ، جنوبی و رضوی

 • خوزستان

 • زنجان

 • سمنان

 • سیستان و بلوچستان

 • فارس ، شیراز

 • قزوین

 • قم

 • کردستان ،سنندج

 • کرمان

 • کرمانشاه

 • کهگیلویه و بویراحمد

 • گلستان

 • گیلان

 • لرستان

 • مازندران

 • مرکزی

 • هرمزگان

 • همدان

.      یزد

خدمات گروه کارشناسان رسمی دادگستری :

* ) ارزیابی و کارشناسی زمین ، ساختمان ، آپارتمان ، سرقفلی ، مستغلات ، … توسط کارشناس رسمی دادگستری

* ) ارزیابی ساختمان ، کارخانه ، دارایی و سایر املاک وتهیه ترازنامه مالی مهاجرت ، اقامت دائم و سرمایه گذاری جهت ارائه به سفارت خانه های کانادا ، استرالیا و آمریکا … ترجمه به زبان انگلیسی با اخذ تاییدیه های کانون کارشناسان رسمی دادگستری و وزارت امور خارجه و اداره کل مترجمین قوه قضاییه .

کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ماشین آلات کارخانجات

* ) ارزیابی و ارائه گزارش کارشناسی در خصوص املاک و دارائیهای متقاضیان گشایش اعتبارات اسنادی در بازرگانی و تجارت بین المللی ، واردات و صادرات ، ترهین ، وثیقه املاک برای اخذ اعتبار از بانک ها یا موسسات اعتباری یا شرکت های خصوصی

* ) نقشه‌برداری ، مساحی و تعیین حدود و موقعیت جهت ارایه به شهرداری ، ثبت …

* ) تعیین حقوق کسب و پیشه و تجارت و سرقفلی

* ) رسیدگی به مقادیر کار و صورت وضعیت ساختمان

* ) تطبیق نقشه‌های ساختمانی با وضعیت محل و بنا

* ) رسیدگی به موارد اختلاف بین کارفرمایان و پیمانکاران و مشاورین

* ) رسیدگی و بررسی صورت وضعیت پیمانها و برآورد پروژه های عمرانی

* ) مطالعه پرونده ثبتی و پیاده نمودن پلاک مورد نظر و تشخیص حدود

* ) تشخیص حدود ثبتی و ارائه نظر در مورد اختلافات ثبتی و تفکیک و افراز املاک

* ) نقشه‌برداری و پیاده کردن محدوده املاک بر روی نقشه‌هوائی

* ) تهیه نقشه برای املاک فاقد طول و ابعاد جهت ارائه به دفاتر شهرداری

* ) بررسی و تعیین میزان خسارت و علت خسارت و قدمت املاک

* ) برآورد هزینه های اجرا و تعیین و تعدیل اجاره بها

خدمات کارشناسی ما صرفا در زمینه گروه راه و ساختمان و نقشه برداری و گروه ماشین آلات کارخانجات میباشد . طبق قانون ارایه نظریه های کارشناسی هر بخش به تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت عضو کانون و یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و طبق ضوابط میباید صورت پذیرد .

تدوین مجموعه توسط : کارشناس رسمی دادگستری

5/5 - (7 امتیاز)