کارشناس رسمی دادگستری


اثبات تمکن جهت اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا 

ارایه گواهی تمکن مالی مورد نیاز به متقاضیان محترم مهاجرت و یا کسب اقامت و مهاجرت به استرالیا و برخی دیگر از کشورها نظیر کانادا ، آمریکا … به منظور احراز و اثبات تمکن مالی مورد نیاز از طریق کارشناسی و ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری (جهت تکمیل مدارک دریافت اقامت استرالیا) صورت می پذیرد.

ارزیابی ملک برای کسب اقامت و مهاجرت به استرالیا با توجه به ضوابط و مقررات مربوط به اداره مهاجرت استرالیا جهت سنجش تمکن مالی متقاضی طی سالیان اخیر با توجه به شاخص های تورم سالیانه و نمودار 5 ساله و همچنین روش متدولوژی محاسبه و اعلام میگردد.


کارشناس رسمی دادگستری جهت مهاجرت به استرالیا

نحوه اثبات تمکن مالی : اثبات ارزش املاک با استفاده از ارزیابی و تاییدیه کارشناس رسمی دادگستری امکان پذیر است که بهترین ، کم هزینه ترین و مستندترین روش در محاکم حقوقی و همچنین ادارات مربوطه به کشورهای خارجی میباشد، به خصوص در مواردی که امکان ارایه گواهی تمکن مالی از طریق حساب با موجودی میلیاردی بانکی امکان پذیر نباشد . در روش اثبات تمکن مالی از طریق اموال غیر منقول (ملکی) به دلیل امکان بسیار کم تقلب نسبت به گواهی های تمکن مالی بانکی که امکان جابجایی  یک روزه پول و یا گردشهای مالی صوری وجود دارد، نزد مراجع معتبر از ارزش بسیار بالاتری برخوردار میباشد.

در زمینه خدمات کارشناسی رسمی دادگستری ، ارزیابی رسمی املاک مسکونی، تجاری، اداری ، صنعتی … با توجه به قیمت روز و واقعی املاک مذکور با مهر و تایید کارشناس رسمی دادگستری به منظور اثبات تمکن مالی متقاضی جهت ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کشور استرالیا گواهی میشود.

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

بابت خدمات کارشناسی ما هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید

 معادل مبلغ ارزیابی ملک با توجه به گواهی نرخ معادل ارز صادره از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود

جهت هماهنگی کارشناسی ملک مورد نظر و یا پاسخ به پرسشهای مدنظر و دریافت اطلاعات ، با شماره تماس ارایه شده تماس حاصل  فرمایید:

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک 93

استان البرز : مهرشهر کرج – بلوار شهرداری -خیابان 107 -پلاک 362

تماس :   09122394284 و 02633420245 و 02128423280

ثبت آنلاین درخواست کارشناسی


بدینوسیله از کلیه مشاورین محترم و وکلای مهاجرت که دارای پرونده های مهاجرت موفق برای موکلین خود میباشند ، دعوت به همکاری با این دفتر میگردد


کارشناس رسمی دادگستری جهت مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا ، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای اقامت دائم استرالیا ؟

مهاجرت به استرالیا از چه روشی راحت تر است ؟

شرایط متقاضیان برای مهاجرت به استرالیا چه میباشند؟

شرایط سرمایه گذاری پ و مهاجرت به استرالیا چگونه است؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کشور استرالیا چیست ؟

   برخی روشهای مهاجرت به استرالیا

    اقامت دائم استرالیا از ویزای طریق کار

    شرایط اقامت در استرالیا از طریق تحصیل

    مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

    نحوه مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

    مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد

     مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در استرالیا

    اقامت دائم استرالیا و اخذ تابعیت


کارشناس رسمی دادگستری

مهاجرت به استرالیا به دلیل شرایط آب و هوایی کشور استرالیا ، زبان رسمی انگلیسی ، اقتصاد و فرهنگ قوی آن و از همه مهم تر مهاجر پذیر بودن آن موجب میشود این کشور را  جزو بهترین ترین کشورها جهت مهاجرت در نظر گرفت . هر متقاضی با توجه به شرایط خود باید بررسی و یا مشاوره کند که کدام متد بهترین گزینه جهت مهاجرت به استرالیا برای وی و خانواده میباشد .

کشور استرالیا قسمت بزرگی از قاره اقیاتوسیه می باشد که از همه سرزمین های خاکی کره زمین در نیمکره جنوبی قرار دارد. اقیانوس آرام، هند و منجمد شمالی در این جزیره قرار دارد. مساحت این کشور 768650 کیلو متر مربع می باشد که جمعیت این کشور تقریبا 25 میلیون نفر می باشد.

مزایای مهاجرت به استرالیا

زبان مردم کشور استرالیا، انگلیسی با لهجه استرالیایی می باشد. شهر کانبرا پایتخت این کشور است . این شهر بیشتر از لحاظ سیاسی و اقامت در این کشور دارای اهمیت می باشد. این کشور از 6 ایالت تا 2 قلمرو وجود دارد.

سیستم حکومتی استرالیا

پادشاه مشروطه با بالاترین رتبه سلطنتی همان ملکه انگلستان می باشد. در سال 1901 رسما از بریتانیا جدا شد و در بعضی از انتصابات تعیین فرماندار کل وظیفه انتخاب شد و ملکه انگلستان نقش مهمی دارد.

شرایط زندگی در استرالیا 

اقتصاد این کشور بر اساس صنعت بازرگانی و کشاورزی است.  این کشور ذخایر طبیعی زیادی دارد و بسیار ثروتمند و با اقتصادی قدرتمند و ثابت در نوسانات اوضاع اقتصادی این کشور می باشد و شاخص پایداری در سال های اخیر داشته است.

تنوع اخذ ویزا استرالیا

روش های گوناگونی برای مهاجرت به استرالیا می باشد که تقریبا 121 مدل ویزا در استرالیا برای متقاضیان نشان داده می شود. این ویزاها شامل ویزای مهارت و تخصص شغلی، ویزای تحصیلی، ویزای سرمایه گذاری، ویزای کلاس ها 189،190 و 489 می باشد.

مهاجرت به استرالیا از راه تحصیل 

کشور استرالیا به دلیل اقتصاد قوی و ثابت و فرصت های شغلی در دانشگاه های معتبر با سطح تحصیلی بالا به مدت یک سال افراد به این کشور فکر می کند. اما این کشور هم مثل باقی کشور های دیگر معایبی دارد. که شخص باید اصول و شرایط این کشور را با اصول و شرایط خود بسنجد و سپس انتخاب کند. مزایای مهاجرت به استرالیا به شرح ذیل است:

  • دریافت اقامت دائم

  • اعتبار ویزای 5 ساله

  • دارای شغل هستید

  • امکان ادامه تحصیل

  • استفاده از خدمات درمانی و بیمه

  • شرکت در انتخابات کشور استرالیا

  • فراهم بودن امکان تمدید کردن ویزا

 آن دسته از افرادی که موفق به اخذ اقامت دائم استرالیا می باشد از خدمات اجتماعی، رفاهی و اعتباری زیادی نسبت به وضیعت موقت دارند.

معایب مهاجرت به استرالیا 

 برای زندگی در استرالیا باید فرد تسلط کامل به زبان انگلیسی را داشته باشد تا بتوان در این کشور زندگی کرد. یکی دیگر از معایب این کشور این است که شهروندان استرالیای از دیگر مناطق جهان دور می باشند و برای سفر به کشور های دیگر باید مسافت زیادی را طی کنند که نه تنها برای شخص خسته کننده می باشد بلکه هزینه های زیادی را شخص باید پرداخت کند.

قیمت خرید مسکن در استرالیا 

قیمت خرید ملک در استرالیا گران است. شهر سیدنی و ملبورن هر سال در آمار جهانی عضو پنج شهر گران دنیا برای زندگی است. فاصله زیاد این قاره به مناطق دیگر جهان هزینه حمل و نقل را افزایش می دهد. البته در مناطق اطراف شهرهای بزرگ میتوان خانه های با قیمت بسیار مناسب تری خریداری کرد .


کدام وکیل برای مهاجرت به استرالیا ؟

اغلب مراجعه کنندگان به ما جهت اثبات تمکن مالی ، این پرسش را نیز مطرح میکنند که با توجه به اطلاع شما از عملکرد موسسات یا وکلای مهاجرت طی سالیان گذشته ، کدام وکیل مهاجرت را پیشنهاد میکنید ؟

جهت دریافت اطلاعات مفید در رابطه با عملکرد وکلای مهاجرت به استرالیا با توجه به کارنامه و میزان رضایت متقاضیان قبلی میتوانید با کلیک بر روی لینک ” وکیل مهاجرت ” نسبت به دریافت اطلاعات لازم اقدام فرمایید.


مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت استرالیا :

مهاجرت به استرالیا و دریافت مجوز اقامت استرالیا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت استرالیا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد.

موارد مورد نیاز جهت ارائه خدمات ارزیابی و کارشناسی :

کارشناس رسمی دادگستری : ارزیابی ملک و کارشناسی زمین ، ویلا و ساختمان ، آپارتمان و داراییهای متقاضیان مهاجرت و صدور گواهی تمکن مالی در انواع روشهای مهاجرت جهت کلیه کشورها توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان  ( ترجمه نهایی به زبان انگلیسی یا زبان دیگر مورد تقاضا همراه با سایر تاییدیه ها).


کارشناس رسمی دادگستری

کارشناسی رسمی و ارزیابی املاک جهت اخذ ویزا ، ادامه تحصیل ، دریافت اقامت ، … برای ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کشور مورد تقاضا از قبیل ایالات متحده امریکا ، کانادا ، استرالیا ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا  …همراه با کلیه تاییدیه های لازم.

ارایه گواهی توانایی مالی متقاضی پس از اخذ اقامت به منظور گشایش اعتبار، تضمین بیزینس ، امور بیمه ، بازنشستگی ،

گواهی نرخ معادل ارز بانک مرکزی و یا صرافی بانک ملی ایران مبنای قانونی معادل سازی مبلغ ارزیابی ملک با نرخ ارز کشور مورد تقاضا در خارج از کشور با توجه به هر مورد میباشد.

ارایه گواهی توانایی مالی قبل از اخذ تابعیت جهت ارایه به سفارت و اداره دارایی کشور مقصد خارجی ( استرالیا ، کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، …) اثبات تمکن مالی متقاضی قبل از دریافت تابعیت به منظور دریافت معافیت مالیاتی در کشور مقصد .

 جهت کارشناسی ملک مورد نظر و یا دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره های ارایه شده تماس حاصل فرمایید.

 

 ثبت آنلاین درخواست کارشناسی

کارشناس رسمی دادگستری جهت مهاجرت


مجموعه خدمات  کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی املاک ، زمین ،آپارتمان، املاک تجاری و سرقفلی ، ویلا ، …

ارزش گذاری و کارشناسی اراضی ، ساختمان ها و کارخانجات جهت اخذ وام ویا انجام معامله :

قابل ارایه به بانکها ، ارگانهای دولتی ، شهرداری ها و شرکتهای خصوصی ، تقسیم عادلانه ملک بین وراث و شرکا ، تعیین قیمت کارخانه ها جهت  نقل و انتقال سهام و امور دارایی

خدمات کارشناسی این مجموعه تخصصی و صرفا در زمینه گروه راه و ساختمان و نقشه برداری و گروه ماشین آلات میباشد . طبق قانون  ارایه نظریه های کارشناسی هر بخش به تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت عضو کانون و یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و طبق ضوابط میبایست صورت پذیرد . برخی از رشته ها و گروه های زیر مجموعه کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری عبارتند از :

کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور ثبتی و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته برق ، ماشین آلات و تاسیسات کارخانجات

کارشناس رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی برای ارزیابی ملک و زمین های باغ و کشاورزی

کارشناس رسمی دادگستری در رشته امور نقلیه و خودرو

کارشناس رسمی دادگستری رشته حسابداری و حسابرسی


نحوه اثبات و گواهی تمکن مالی مورد نیاز جهت دریافت اقامت و مهاجرت به استرالیا ؟

پرسشهای متداول در رابطه با روشهای گوناگون دریافت اقامت و یا مهاجرت به استرالیا :

اخذ اقامت استرالیا  از طریق سرمایه گذاری؟

قوانین ۲۰۱۸ اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری و اثبات تمکن مالی؟

مهاجرت به استرالیا از روش اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق کارآفرینی؟

نحوه ی ثبت شرکت در استرالیا و شرایط و قوانین اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

انواع روشها و مبلغ  سرمایه گذاری جهت مهاجرت به استرالیا ؟

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از مناسب ترین و سریع ترین راه های اخذ اقامت دائم استرالیا باشد که در این خصوص علم به قوانین و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین دانستن مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا جز مواردی است که بسیار مهم بوده و حائز اهمیت می باشد. یکی از راه های ورود به استرالیا اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می باشد.

استرالیا علاوه بر وضعیت جغرافیایی، اقتصاد و زیرساخت های پایدار و قوی، موقعیت های کاری و استانداردهای بالای زندگی به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و سیستم اقتصادی پیشرفته مشخص شده است. خدمات درمانی استاندارد و سیستم تعلیم و تربیت عالی از دلایل انتخاب استرالیا به عنوان کشوری برای سرمایه گذاری می باشد. استرالیا کشوری با اقتصاد قوی و داشتن بیش از 16 هزار شرکت بین المللی مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفته تا بتوانند با ریسک کمتر سرمایه و بیزنس خود را در این کشور راه اندازی کنند.

استرالیا کشوری ثروتمند و واحد پول آن دلار استرالیا میباشد. صادرات جزو یکی از را های اخذ در آمد برای کشوراسترالیا محسوب می شود. این کشور یکی از کشورهایی است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بسیار بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور نمایان است.

کارشناس رسمی دادگستری جهت مهاجرت به استرالیا

عوامل بالا و موارد دیگر باعث انتخاب این کشور به عنوان مقصدی جهت سرمایه گذاری و مهاجرت به استرالیا می باشد.

یکی از راه های سرمایه گذاری در استرالیا  ویزای کار آفرینی  کشور استرالیا میباشد. در صورتی که متقاضی کلیه شرایط اقامت را رعایت کند به اقامت دائم استرالیا منجر می گردد. متقاضی می تواند همسر و فرزندان خود را جهت ورود به کشور استرالیا آماده کند.

متقاضی باید ابتدا تایید یکی از استان های استرالیا را گرفته و بایستی از طریق یکی از استان های این کشور اقدام کند. اگر متقاضی در طول پروسه ی ۴ ساله خود قادر به انجام کلیه تعهدات خود نباشد امکان تمدید ویزا برای وی به مدت ۲ سال می باشد.

در این نوع ویزای کارآفرینی استرالیا سن شخص متقاضی بایستی کمتر از ۵۵ سال باشد. البته بعضی مواقع در بعضی از ایالت ها و استان های استرالیا سن بالاتر از ۵۵ نیز مورد قبول است.

همچنین این ویزا مانند ویزای اسکیل ورکر دارای امتیازبندی است. البته این امتیازبندی متفاوت می باشد و متقاضی باید ۶۵ امتیاز کسب کند. در این ویزای سرمایه گذاری سن، سابقه کار مدیریتی، سرمایه شخص درخواست کننده، دانش زبان و میزان گردش مالی بسیار اهمیت دارد. در ویزای سرمایه گذاری استرالیا از طریق کارآفرینی فرد متقلضی باید ضمن معرفی اسپانسرشیپ گردش حساب خود را نشان دهد، این گردش مالی بایستی حداقل ۵۰۰ هزار دلار به مدت دو سال از ۴ سال باشد که اموال منقول و غیر منقول را شامل می شود.

نوع دیگر از سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری معمولی می باشد که نیاز به گردش حساب ندارد. فرد بایستی مبالغ مشخصی طبق اعلام هر دوره سرمایه داشته باشد و سابقه مدیریتی بالا و یا اینکه حداقل ۱۰ درصد یک بیزینس در یک سال اخیر به نامش باشد. فرد متقاضی بایستی سرمایه گذاری  در یکی از استان های استرالیا را انجام دهد.

نوع دیگری از سرمایه گذاری در استرالیا به این صورت است که فرد سرمایه گذار بایستی سرمایه ای طبق اعلام آن دوره داشته باشد ولی گردش حساب نیازی نیست. فرد سرمایه گذار بایستی تعهد به انجام سرمایه گذاری به مدت ۴ سال طبق شرایط اعلام شده را داشته باشد. این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بالا نامیده می شود و دارای امتیازبندی می باشد.

در این نوع ویزا جهت اقامت استرالیا نیازی به داشتن مدرک زبان نمی باشد ولی فرد در ازای آن به دولت مبلغی را پرداخت می کند و در مقابل پرداخت این مبلغ برای فرد متقاضی کلاس رایگان زبان به مدت زمان مشخص تشکیل می شود.

نوع دیگری از سرمایه گذاری جهت مهاجرت به استرالیا ، ثبت شرکت در این کشور است.

کسانی که قادر به درخواست ویزا از طریق نیروی متخصص و یا سرمایه گذاری های ذکر شده در بالا نیستند ، از طریق ثبت شرکت امکان اخذ اقامت برایشان وجود دارد و این ویزا برای کلیه سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در استرالیا و راه انداختن یک تجارت را دارند استفاده می شود. این تجارت بر پایه یک طرح توجیه اقتصادی است. از مزایای این نوع ویزا می توان به ویزای ۴ ساله این کشور اشاره کرد ، در صورت اقامت به مدت دو سال در استرالیا قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد و متقاضی می تواند به راحتی و هر تعداد به استرالیا ورود داشته باشد.

بخشی از توضیحات مرتبط با نحوه اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، شرایط اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، نکات اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به استرالیا در اختیار شما عزیزان قرار داده شد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه اخذ اقامت استرالیا از موسسه یا وکیل مهاجرت مورد تایید تماس حاصل نموده و از مشاوره کارشناسان مربوطه بهره مند شوید.

در برخی از روشهای مهاجرت به استرالیا ، اثبات تمکن مالی ملکی به میزان 200 هزار دلار که توسط کارشناس رسمی دادگستری گواهی شده باشد جهت احراز تمکن مالی کفایت میکند .

جهت ارزیابی املاک و سایر دارایی های و اثبات تمکن مالی  خود توسط گروه کارشناس رسمی دادگستری میتوانید با شماره تلفن و یا آدرس ارایه شده تماس و هماهنگی حاصل فرمایید.


بدینوسیله از کلیه مشاورین محترم و وکلای مهاجرت که دارای پرونده های مهاجرت موفق برای موکلین خود میباشند ، دعوت به همکاری با این دفتر میگردد


مطالب مرتبط :

مهاجرت به کانادا

نحوه اثبات تمکن مالی

تدوین توسط کارشناس رسمی دادگستری

5/5 - (11 امتیاز)