اقامت استرالیا – کارشناسی رسمی املاک متعلق به متقاضی و خانواده با مهر و تایید کارشناس رسمی دادگستری
5 (100%) 3 votes

ارایه گواهی تمکن مالی مورد نیاز به متقاضیان محترم از طریق کارشناسی و ارزیابی ملک همراه با ارایه لایسنس معتبر و تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه …( جهت تکمیل مدارک دریافت اقامت استرالیا )

کارشناس رسمی دادگستری – ارزیابی رسمی املاک مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی … با مهر و تایید کارشناس رسمی دادگستری و سایر تاییدیه ها ، ارایه گواهی تمکن مالی جهت ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کشور استرالیا به زبان انگلیسی و مشاوره رایگان .

 

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتردر اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

 

بابت خدمات کارشناسی ما هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید

————————————————————————————————————————————————————–

مهاجرت و دریافت اقامت کشور استرالیا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت استرالیا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد .

 

کارشناس رسمی دادگستری : ارزیابی ملک و کارشناسی زمین ، ویلا و ساختمان ، آپارتمان و داراییهای متقاضیان مهاجرت و صدور گواهی تمکن مالی در انواع روشهای مهاجرت جهت کلیه کشورها توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان  ( تایید دادگستری و وزارت امور خارجه _گزارش به زبان انگلیسی یا زبان دیگر مورد تقاضا).

کارشناسی رسمی املاک جهت اخذ ویزا ، ادامه تحصیل ، دریافت اقامت ، … برای ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کشور مورد تقاضا از قبیل ایالات متحده امریکا ، کانادا ، استرالیا ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا  …همراه با کلیه تاییدیه های لازم.

ارایه گواهی توانایی مالی متقاضی پس از اخذ اقامت به منظور گشایش اعتبار، تضمین بیزینس ، امور بیمه ، بازنشستگی ،

گواهی نرخ معادل ارز بانک مرکزی جهت معادل سازی مبلغ ارزیابی ملک با نرخ ارز کشور مورد تقاضا

ارایه گواهی توانایی مالی قبل از اخذ تابعیت جهت ارایه به سفارت و اداره دارایی کشور مقصد خارجی ( استرالیا ، کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، …) اثبات تمکن مالی متقاضی قبل از دریافت تابعیت به منظور دریافت معافیت مالیاتی در کشور مقصد .

 جهت حضور و بازدید از ملک مورد نظر و انجام کارشناسی، با شماره تماس ارایه شده هماهنگی و اقدام فرمایید

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک 93

استان البرز : مهرشهر کرج – بلوار شهرداری -خیابان 107 -پلاک 362

 

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی

 

 ———————————————————————————————————————————————

مجموعه خدمات  کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی املاک ، زمین ،آپارتمان، املاک تجاری و سرقفلی ، ویلا ، …

ارزش گذاری و کارشناسی اراضی ، ساختمان ها و کارخانجات جهت اخذ وام ویا انجام معامله :

قابل ارایه به بانکها ، ارگانهای دولتی ، شهرداری ها و شرکتهای خصوصی ، تقسیم عادلانه ملک بین وراث و شرکا ، تعیین قیمت کارخانه ها جهت  نقل و انتقال سهام و امور دارایی ….

خدمات کارشناسی این مجموعه تخصصی و صرفا در زمینه گروه راه و ساختمان و نقشه برداری و گروه ماشین آلات میباشد . طبق قانون  ارایه نظریه های کارشناسی هر بخش به تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت عضو کانون و یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و طبق ضوابط میبایست صورت پذیرد . برخی از رشته ها و گروه های زیر مجموعه کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری عبارتند از :

کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور ثبتی و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته برق ، ماشین آلات و تاسیسات کارخانجات

کارشناس رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی برای ارزیابی ملک و زمین های باغ و کشاورزی

کارشناس رسمی دادگستری در رشته امور نقلیه و خودرو

کارشناس رسمی دادگستری رشته حسابداری و حسابرسی

—————————————————————————————————————————————–

اخذ اقامت استرالیا  از طریق سرمایه گذاری؟

قوانین ۲۰۱۸ اخذ اقامت استرالیا  از طریق سرمایه گذاری؟

مهاجرت به استرالیا از روش اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

شرایط اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

نحوه ی ثبت شرکت در استرالیا و شرایط و قوانین اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

انواع روشها و مبلغ  سرمایه گذاری در استرالیا ؟

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از مناسب ترین و سریع ترین راه های اخذ اقامت دائم استرالیا باشد که در این خصوص علم به قوانین و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین دانستن مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا جز مواردی است که بسیار مهم بوده و حائز اهمیت می باشد. یکی از راه های ورود به استرالیا اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می باشد.

استرالیا علاوه بر وضعیت جغرافیایی، اقتصاد و زیرساخت های پایدار و قوی، موقعیت های کاری و استانداردهای بالای زندگی به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و سیستم اقتصادی پیشرفته مشخص شده است. خدمات درمانی استاندارد و سیستم تعلیم و تربیت عالی از دلایل انتخاب استرالیا به عنوان کشوری برای سرمایه گذاری می باشد. استرالیا کشوری با اقتصاد قوی و داشتن بیش از ۱۵ هزار شرکت بین المللی مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفته تا بتوانند با ریسک کمتر سرمایه و بیزنس خود را در این کشور راه اندازی کنند.

استرالیا کشوری ثروتمند و واحد پول آن دلار استرالیاست. صادرات جزو یکی از را های اخذ در آمد برای کشوراسترالیا محسوب می شود. این کشور یکی از کشورهایی است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بسیار بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور نمایان است.

عوامل بالا و موارد دیگر باعث انتخاب این کشور به عنوان مقصدی جهت سرمایه گذاری و مهاجرت به استرالیا می باشد.

یکی از راه های سرمایه گذاری در استرالیا  ویزای کار آفرینی در کشور استرالیاست. در صورتی که متقاضی کلیه شرایط اقامت را رعایت کند به اقامت دائم استرالیا منجر می گردد. متقاضی می تواند همسر و فرزندان خود را جهت ورود به کشور استرالیا آماده کند.

متقاضی باید ابتدا تایید یکی از استان های استرالیا را گرفته و بایستی از طریق یکی از استان های این کشور اقدام کند. اگر متقاضی در طول پروسه ی ۴ ساله خود قادر به انجام کلیه تعهدات خود نباشد امکان تمدید ویزا برای وی به مدت ۲ سال می باشد.

در این نوع ویزای کارآفرینی استرالیا سن شخص متقاضی بایستی کمتر از ۵۵ سال باشد. البته بعضی مواقع در بعضی از ایالت ها و استان های استرالیا سن بالاتر از ۵۵ نیز مورد قبول است.

فرد متقاضی بایستی از یکی از استان های استرالیا اسپانسر شیپ بگیرد، همچنین این ویزا مانند ویزای اسکیل ورکر دارای امتیازبندی است. البته این امتیازبندی متفاوت می باشد و متقاضی باید ۶۵ امتیاز کسب کند. در این ویزای سرمایه گذاری سن، سابقه کار مدیریتی، سرمایه شخص درخواست کننده، دانش زبان و میزان گردش مالی بسیار اهمیت دارد. در ویزای سرمایه گذاری استرالیا از طریق کارآفرینی فرد متقلضی باید گردش حساب خود را نشان دهد، این گردش مالی بایستی حداقل ۵۰۰ هزار دلار به مدت دو سال از ۴ سال باشد که اموال منقول و غیر منقول را شامل می شود.

نوع دیگر از سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری معمولی می باشد که نیاز به گردش حساب ندارد. فرد بایستی حداقل ۲ میلیون دلار سرمایه داشته باشد و سابقه مدیریتی بالا و یا اینکه حداقل ۱۰ درصد یک بیزینس در یک سال اخیر به نامش باشد. فرد متقاضی بایستی سرمایه گذاری یک و نیم میلیون دلاری در یکی از استان های استرالیا را انجام دهد.

نوع دیگری از سرمایه گذاری در استرالیا به این صورت است که فرد سرمایه گذار بایستی سرمایه ای حدود ۵ میلیون دلار داشته باشد ولی گردش حساب نیازی نیست. فرد سرمایه گذار بایستی تعهد به انجام سرمایه گذاری به مدت ۴ سال و حداقل مبلغ ۵ میلیون دلار داشته باشد. این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بالا نامیده می شود و دارای امتیازبندی می باشد.

در این نوع ویزا جهت اقامت استرالیا نیازی به داشتن مدرک زبان نمی باشد ولی فرد در ازای آن به دولت مبلغی را پرداخت می کند و در مقابل پرداخت این مبلغ برای فرد متقاضی کلاس رایگان زبان به مدت زمان مشخص تشکیل می شود.

نوع دیگری از سرمایه گذاری ثبت شرکت در استرالیا است.

کسانی که قادر به درخواست ویزا از طریق نیروی متخصص و یا سرمایه گذاری های ذکر شده در بالا نیستند ، از طریق ثبت شرکت امکان اخذ اقامت برایشان وجود دارد و

این ویزا برای کلیه سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در استرالیا و راه انداختن یک تجارت را دارند استفاده می شود. این تجارت بر پایه یک طرح توجیه اقتصادی است. از مزایای این نوع ویزا می توان به ویزای ۴ ساله این کشور اشاره کرد ، در صورت اقامت به مدت دو سال در استرالیا قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد و متقاضی می تواند به راحتی و هر تعداد به استرالیا ورود داشته باشد.

توضیحات مرتبط با نحوه اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، شرایط اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، نکات اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به استرالیا ، به نقل از سایت موسسه حقوقی ملک پور در اختیار شما عزیزان قرار داده شد . شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری مستقیما با موسسه حقوقی ملک پور ( کلیک کنید ) همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان این موسسه بهره مند شوید.

جهت ارزیابی املاک و سایر دارایی های خود توسط گروه کارشناس رسمی دادگستری نیز میتوانید با شماره تلفن و یا آدرس ارایه شده ذیل تماس و هماهنگی حاصل فرمایید .

تدوین توسط کارشناس رسمی دادگستری