ارایه گواهی تمکن مالی مورد نیاز به متقاضیان محترم مهاجرت و یا کسب اقامت استرالیا و برخی دیگر از کشورها نظیر کانادا ، آمریکا … از طریق کارشناسی و ارزیابی ملک همراه با تاییدیه ( جهت تکمیل مدارک دریافت اقامت استرالیا ) صورت می پذیرد.

ارزیابی ملک برای کسب اقامت استرالیا با توجه به ضوابط و مقررات مربوط به اداره مهاجرت استرالیا جهت سنجش تمکن مالی متقاضی طی سالیان اخیر با توجه به شاخص های تورم سالیانه و نمودار 5 ساله  و همچنین روش متدولوژی محاسبه و اعلام میگردد.

نحوه اثبات تمکن مالی : اثبات ارزش املاک با استفاده از ارزیابی و تاییدیه کارشناس رسمی دادگستری امکان پذیر است که بهترین ، کم هزینه ترین و مستندترین روش در محاکم حقوقی و همچنین ادارات مربوطه به کشورهای خارجی میباشد، به خصوص در مواردی که امکان ارایه گواهی تمکن مالی از طریق حساب با موجودی میلیاردی بانکی امکان پذیر نباشد . در روش اثبات تمکن مالی از طریق اموال غیر منقول (ملکی) به دلیل امکان بسیار کم تقلب نسبت به گواهی های تمکن مالی بانکی که امکان جابجایی  یک روزه پول و یا گردشهای مالی صوری وجود دارد  ، نزد مراجع معتبر از ارزش بسیار بالاتری برخوردار میباشد.

کارشناس رسمی دادگستری – ارزیابی رسمی املاک مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی … با مهر و تایید کارشناس رسمی دادگستری و سایر تاییدیه ها  و ارایه گواهی تمکن مالی جهت ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کشور استرالیا همراه با مشاوره رایگان میباشد.

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

بابت خدمات کارشناسی ما هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید

جهت هماهنگی کارشناسی ملک مورد نظر، با شماره تماس ارایه شده تماس حاصل  فرمایید:

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک 93

استان البرز : مهرشهر کرج – بلوار شهرداری -خیابان 107 -پلاک 362

تماس : 28423280 و 09122394284

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی

——————————————————————————————

کدام وکیل مهاجرت ؟

اغلب مراجعه کنندگان به ما جهت اثبات تمکن مالی ، این پرسش را نیز مطرح میکنند که با توجه به اطلاع شما از عملکرد موسسات یا وکلای مهاجرت طی سالیان گذشته ، کدام وکیل مهاجرت را پیشنهاد میکنید ؟

جهت دریافت اطلاعات مفید در رابطه با عملکرد وکلای مهاجرت با توجه به کارنامه و میزان رضایت متقاضیان قبلی میتوانید با کلیک بر روی لینک ” وکیل مهاجرت ” نسبت به دریافت اطلاعات لازم اقدام فرمایید.


مهاجرت و دریافت اقامت استرالیا :

مهاجرت و دریافت اقامت کشور استرالیا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت استرالیا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد.

موارد مورد نیاز جهت ارائه خدمات ارزیابی و کارشناسی :

کارشناس رسمی دادگستری : ارزیابی ملک و کارشناسی زمین ، ویلا و ساختمان ، آپارتمان و داراییهای متقاضیان مهاجرت و صدور گواهی تمکن مالی در انواع روشهای مهاجرت جهت کلیه کشورها توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان  ( ترجمه نهایی به زبان انگلیسی یا زبان دیگر مورد تقاضا همراه با سایر تاییدیه ها).

کارشناسی رسمی املاک جهت اخذ ویزا ، ادامه تحصیل ، دریافت اقامت ، … برای ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کشور مورد تقاضا از قبیل ایالات متحده امریکا ، کانادا ، استرالیا ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا  …همراه با کلیه تاییدیه های لازم.

ارایه گواهی توانایی مالی متقاضی پس از اخذ اقامت به منظور گشایش اعتبار، تضمین بیزینس ، امور بیمه ، بازنشستگی ،

گواهی نرخ معادل ارز بانک مرکزی مبنای قانونی معادل سازی مبلغ ارزیابی ملک با نرخ ارز کشور مورد تقاضا در خارج از کشور میباشد.

ارایه گواهی توانایی مالی قبل از اخذ تابعیت جهت ارایه به سفارت و اداره دارایی کشور مقصد خارجی ( استرالیا ، کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، …) اثبات تمکن مالی متقاضی قبل از دریافت تابعیت به منظور دریافت معافیت مالیاتی در کشور مقصد .

 جهت کارشناسی ملک مورد نظر و یا دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره های ارایه شده تماس حاصل فرمایید.

 

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی

 —————————————————————————-

مجموعه خدمات  کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی املاک ، زمین ،آپارتمان، املاک تجاری و سرقفلی ، ویلا ، …

ارزش گذاری و کارشناسی اراضی ، ساختمان ها و کارخانجات جهت اخذ وام ویا انجام معامله :

قابل ارایه به بانکها ، ارگانهای دولتی ، شهرداری ها و شرکتهای خصوصی ، تقسیم عادلانه ملک بین وراث و شرکا ، تعیین قیمت کارخانه ها جهت  نقل و انتقال سهام و امور دارایی ….

خدمات کارشناسی این مجموعه تخصصی و صرفا در زمینه گروه راه و ساختمان و نقشه برداری و گروه ماشین آلات میباشد . طبق قانون  ارایه نظریه های کارشناسی هر بخش به تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت عضو کانون و یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و طبق ضوابط میبایست صورت پذیرد . برخی از رشته ها و گروه های زیر مجموعه کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری عبارتند از :

کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور ثبتی و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته برق ، ماشین آلات و تاسیسات کارخانجات

کارشناس رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی برای ارزیابی ملک و زمین های باغ و کشاورزی

کارشناس رسمی دادگستری در رشته امور نقلیه و خودرو

کارشناس رسمی دادگستری رشته حسابداری و حسابرسی

—————————————————————————–

نحوه اثبات و گواهی تمکن مالی مورد نیاز جهت دریافت اقامت استرالیا ؟

پرسشهای متداول در رابطه با روشهای گوناگون کسب اقامت و یا مهاجرت به استرالیا :

اخذ اقامت استرالیا  از طریق سرمایه گذاری؟

قوانین ۲۰۱۸ اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری و اثبات تمکن مالی؟

مهاجرت به استرالیا از روش اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق کارآفرینی؟

نحوه ی ثبت شرکت در استرالیا و شرایط و قوانین اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

انواع روشها و مبلغ  سرمایه گذاری در استرالیا ؟

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از مناسب ترین و سریع ترین راه های اخذ اقامت دائم استرالیا باشد که در این خصوص علم به قوانین و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین دانستن مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا جز مواردی است که بسیار مهم بوده و حائز اهمیت می باشد. یکی از راه های ورود به استرالیا اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می باشد.

استرالیا علاوه بر وضعیت جغرافیایی، اقتصاد و زیرساخت های پایدار و قوی، موقعیت های کاری و استانداردهای بالای زندگی به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و سیستم اقتصادی پیشرفته مشخص شده است. خدمات درمانی استاندارد و سیستم تعلیم و تربیت عالی از دلایل انتخاب استرالیا به عنوان کشوری برای سرمایه گذاری می باشد. استرالیا کشوری با اقتصاد قوی و داشتن بیش از 16 هزار شرکت بین المللی مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفته تا بتوانند با ریسک کمتر سرمایه و بیزنس خود را در این کشور راه اندازی کنند.

استرالیا کشوری ثروتمند و واحد پول آن دلار استرالیا میباشد. صادرات جزو یکی از را های اخذ در آمد برای کشوراسترالیا محسوب می شود. این کشور یکی از کشورهایی است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بسیار بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور نمایان است.

عوامل بالا و موارد دیگر باعث انتخاب این کشور به عنوان مقصدی جهت سرمایه گذاری و مهاجرت به استرالیا می باشد.

یکی از راه های سرمایه گذاری در استرالیا  ویزای کار آفرینی  کشور استرالیا میباشد. در صورتی که متقاضی کلیه شرایط اقامت را رعایت کند به اقامت دائم استرالیا منجر می گردد. متقاضی می تواند همسر و فرزندان خود را جهت ورود به کشور استرالیا آماده کند.

متقاضی باید ابتدا تایید یکی از استان های استرالیا را گرفته و بایستی از طریق یکی از استان های این کشور اقدام کند. اگر متقاضی در طول پروسه ی ۴ ساله خود قادر به انجام کلیه تعهدات خود نباشد امکان تمدید ویزا برای وی به مدت ۲ سال می باشد.

در این نوع ویزای کارآفرینی استرالیا سن شخص متقاضی بایستی کمتر از ۵۵ سال باشد. البته بعضی مواقع در بعضی از ایالت ها و استان های استرالیا سن بالاتر از ۵۵ نیز مورد قبول است.

همچنین این ویزا مانند ویزای اسکیل ورکر دارای امتیازبندی است. البته این امتیازبندی متفاوت می باشد و متقاضی باید ۶۵ امتیاز کسب کند. در این ویزای سرمایه گذاری سن، سابقه کار مدیریتی، سرمایه شخص درخواست کننده، دانش زبان و میزان گردش مالی بسیار اهمیت دارد. در ویزای سرمایه گذاری استرالیا از طریق کارآفرینی فرد متقلضی باید ضمن معرفی اسپانسرشیپ گردش حساب خود را نشان دهد، این گردش مالی بایستی حداقل ۵۰۰ هزار دلار به مدت دو سال از ۴ سال باشد که اموال منقول و غیر منقول را شامل می شود.

نوع دیگر از سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری معمولی می باشد که نیاز به گردش حساب ندارد. فرد بایستی مبالغ مشخصی طبق اعلام هر دوره سرمایه داشته باشد و سابقه مدیریتی بالا و یا اینکه حداقل ۱۰ درصد یک بیزینس در یک سال اخیر به نامش باشد. فرد متقاضی بایستی سرمایه گذاری  در یکی از استان های استرالیا را انجام دهد.

نوع دیگری از سرمایه گذاری در استرالیا به این صورت است که فرد سرمایه گذار بایستی سرمایه ای طبق اعلام آن دوره داشته باشد ولی گردش حساب نیازی نیست. فرد سرمایه گذار بایستی تعهد به انجام سرمایه گذاری به مدت ۴ سال طبق شرایط اعلام شده را داشته باشد. این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بالا نامیده می شود و دارای امتیازبندی می باشد.

در این نوع ویزا جهت اقامت استرالیا نیازی به داشتن مدرک زبان نمی باشد ولی فرد در ازای آن به دولت مبلغی را پرداخت می کند و در مقابل پرداخت این مبلغ برای فرد متقاضی کلاس رایگان زبان به مدت زمان مشخص تشکیل می شود.

نوع دیگری از سرمایه گذاری ثبت شرکت در استرالیا است.

کسانی که قادر به درخواست ویزا از طریق نیروی متخصص و یا سرمایه گذاری های ذکر شده در بالا نیستند ، از طریق ثبت شرکت امکان اخذ اقامت برایشان وجود دارد و این ویزا برای کلیه سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در استرالیا و راه انداختن یک تجارت را دارند استفاده می شود. این تجارت بر پایه یک طرح توجیه اقتصادی است. از مزایای این نوع ویزا می توان به ویزای ۴ ساله این کشور اشاره کرد ، در صورت اقامت به مدت دو سال در استرالیا قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد و متقاضی می تواند به راحتی و هر تعداد به استرالیا ورود داشته باشد.

بخشی از توضیحات مرتبط با نحوه اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، شرایط اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، نکات اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به استرالیا در اختیار شما عزیزان قرار داده شد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه اخذ اقامت استرالیا از موسسه یا وکیل مهاجرت مورد تایید تماس حاصل نموده و از مشاوره کارشناسان مربوطه بهره مند شوید.

در برخی از روشهای مهاجرت به استرالیا ، اثبات تمکن مالی ملکی به میزان 200 هزار دلار که توسط کارشناس رسمی دادگستری گواهی شده باشد جهت احراز تمکن مالی کفایت میکند .

جهت ارزیابی املاک و سایر دارایی های و اثبات تمکن مالی  خود توسط گروه کارشناس رسمی دادگستری میتوانید با شماره تلفن و یا آدرس ارایه شده تماس و هماهنگی حاصل فرمایید .

تدوین توسط کارشناس رسمی دادگستری