اقامت کانادا – کارشناسی رسمی املاک و سایر دارایی های متقاضی و خانواده جهت اثبات تمکن مورد نیاز
5 (100%) 4 votes

ارایه نظر کارشناسی به زبان انگلیسی جهت دریافت اقامت ؛ اخذ ویزا ، ادامه تحصیل و انواع روشهای مهاجرت :

ارزیابی رسمی املاک با کاربری مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی … با مهر و تایید کارشناس رسمی دادگستری ، ارایه مستقیم گواهی تمکن مالی برای ارایه به اداره مهاجرت یا سفارت کشور کانادا به زبان انگلیسی همراه با لایسنس معتبر و کلیه تاییدیه های لازم نظیر دادگستری ، وزارت امور خارجه … مشاوره رایگان

 

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

 

بابت خدمات کارشناسی ما هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید

 

————————————————————————————————————————————————————–

کارشناس رسمی دادگستری :


گواهی نرخ معادل ارز بانک مرکزی جهت معادل سازی مبلغ ارزیابی ملک با نرخ ارز کشور مورد تقاضا

ارایه گواهی توانایی مالی قبل از اخذ تابعیت جهت ارایه به سفارت و اداره دارایی کشور مقصد خارجی ( کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، آلمان ، ترکیه …) اثبات تمکن مالی متقاضی قبل از دریافت تابعیت به منظور دریافت معافیت مالیاتی در کشور مقصد .

ارایه گواهی توانایی مالی متقاضی پس از اخذ اقامت به منظور تضمین بیزینس ، امور بیمه ، بازنشستگی ، گشایش اعتبار ،

ارزیابی سایر دارایی ها نظیر خودرو … برای امور اخذ ویزا ، اقامت و مهاجرت … توسط کارشناس رسمی دادگستری با صلاحیت مربوط همراه با کلیه تاییدیه های لازم .

 

 جهت حضور و بازدید از ملک مورد نظر و انجام کارشناسی، لطفا با شماره تماس ارایه شده هماهنگی و اقدام فرمایید .

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک 93

استان البرز : مهرشهر کرج – بلوار شهرداری -خیابان 107 -پلاک 362

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی

 

————————————————————————————————————————————————-

مهاجرت و دریافت اقامت کشور کانادا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت کانادا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد .

———————————————————————————————————————————————–

برنامه استانی بریتیش کلمبیا – طرح کارآفرینی

استان بریتیش کلمبیا با موقعیت استراتژیک، هزینه های مالیاتی پایین، هزینه های عملیاتی رقابتی و یک نیروی کار چندفرهنگی بسیار تحصیلکرده، ماهر و موثر، یکی از پویاترین موقعیت های مکانی کانادا برای راه اندازی کسب و کار است که فرصت های تجاری منحصر به فردی را برای کارآفرینان فراهم می آورد.

این استان، یک سیستم ثبت نام آنلاین به نام ثبت نام مهاجران کارآفرین (EIR) را معرفی نموده است که ثبت نام در آن برای همه ی متقاضیان آینده ی طرح کارآفرینی  BC، اجباری است. حداکثر 200 ثبت نام در هر ماه پذیرش می شوند و به طور دوره ای، ثبت نام کنندگانی که بالاترین امتیاز را دارند، دعوت به اپلای می شوند.

بسیاری در کمتر از ۱ سال از این طریق به کانادا مهاجرت کرده اند.

مزیت بسیار مهم در این طرح (BC PNP Entrepreneur Immigration) همراه بردن يك نفر(يك خانواده) به عنوان مدير سرمايه گذاري به همراه فرد اصلي سرمايه گذار ميباشد

شرایط طرح مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا (BC PNP)

درخواست ها بر اساس تعدادی فاکتور مورد ارزیابی قرار می گیرند،این فاکتورها شامل:

 • سابقه ی کار یا کسب و کار

 • دارایی خالص شخصی و تمکن مالی که توسط کارشناس رسمی دادگستری تایید می گردد .

 • سازگاری

 • پیشنهاد کسب و کار که شامل سرمایه گذاری پیشنهاد شده و ایجاد شغل دربریتیش کلمبیا می باشد.

حداقل شرایط فردی

 • مدیریت فعال و مستمر فعالیت های روزانه ی کسب و کار

 • اقامت در فاصله ی حداکثر 100 کیلومتری از کسب و کار

 • متقاضی باید تا زمانی که در وضعیت اقامت با مجوز کار است، حداقل 75 درصد از زمان خود را در بریتیش کلمبیا اقامت داشته باشد.

 • داشتن دارایی خالصی معادل با حداقل 600 هزار دلار( از جمله پول نقد، دارایی در حساب بانکی، سپرده های ثابت، املاک واقعی، سرمایه گذاری و …) که به نام داوطلب یا همسر او باشد. این دارایی خالص باید به طور قانونی به دست آمده باشد و قابل اثبات باشد  و توسط کارشناس رسمی دادگستری برآورد و تایید شده باشد .

 • داشتن حداقل یک مدرک تحصیلی حداقل دو ساله بعد از دیپلم یا حداقل طی 3 سال از 5 سال گذشته، دارای سابقه ی کار به عنوان مالک یا مدیر فعال کسب و کار با مالکیت 100 درصدی کسب و کار بوده باشد.

 • مالکیت 100 درصد قابل اشتراک بین متقاضی، همسر و هر یک از فرزندان او می باشد.

 • سابقه ی کار- داوطلب باید نشان دهد که دارای دانش و تجربه ی کافی برای راه اندازی موفقیت آمیز کسب و کار خود در بریتیش کلمبیا را در اختیار دارد.داوطلب باید حداقل دارای موارد زیر باشد:

 • بیش از سه سال سابقه ی کار در سمت مدیریت ارشد و ی ترکیبی از حداقل یک سال سابقه ی کار به عنوان مالک- مدیر کسب و کار و حداقل دو سال سابقه ی کار به عنوان مدیر ارشد.

حداقل شرایط کسب و کار

بر اساس مکان پذیری تجاری، قابلیت انتقال مهارت های داوطلب و منافع اقتصادی پیشنهاد شده، امتیازاتی تخصیص داده خواهد شد. ثبت نام های مربوط به راه اندازی یک کسب و کار جدید، خرید یکی از کسب و کارهای موجود، شراکت با یکی از کسب و کارهای موجود و شراکت با یکی از کارآفرینان محلی یا خارجی برای استقرار یک کسب و کار جدید را در نظر می گیرد.

حداقل شرایط سرمایه گذاری

داوطلب باید نشان دهد که یک سرمایه گذاری شخصی واجد شرایط با حداقل مبلغ 200,000 دلار در یکی از کسب و کارهای پیشنهادی انجام خواهد داد.

 

روش سرمایه گذاری جهت مهاجرت به کشور کانادا

یکی از روشهای مهاجرت به کانادا ، روش سرمایه گذاری می باشد که این راه  مدلهای متفاوتی دارد بطور مثال سرمایه گذاری در هر کدام از استان های کانادا با مبالغ متفاوتی امکانپذیر می باشد و طرق ارائه سرمایه و نشان دادن سرمایه نیز متفاوت خواهد بود ، در ضمن قانون پرداخت برای سرمایه گذاری در هر یک از استانها تفاوت دارد  و در مورد برخی از استانها نیز موسسات مالی اعتباری میتوانند به متقاضیان در این زمینه یاری رسانند و کار ایشان را کم ریسک تر و مطمئن تر انجام دهند ، لازم است متقاضیان محترم مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ابتدا مدل و نوع سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب نموده و با تحقیق و کسب آگاهی و انتخاب وکیل معتبر و دارای سوابق در زمینۀ سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایید .

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در استان کبک قابل انجام است و این فرصت از ماه آپریل سال ۲۰۱۶ آغاز شد. ارزان ترین مدل  سرمایه گذاری در کانادا و سریعترین و کم ریسک ترین نوع سرمایه گذاری در کانادا ، و رسیدن به اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا می باشد ، بطوریکه بجای اینکه شما متقاضی عزیز مبلغ یک میلیون و ششصد هزار دلار تهیه و به دولت کانادا با مدارک ارائه و نشان دهید و هشتصد هزار دلار آن را هم در اختیار دولت کانادا قرار دهید و پس از گذراندن پنج تا شش سال ، همان مقدار پولتان را از دولت کانادا پس بگیرید ، میتوانید اینکار را توسط وکلای رسمی مهاجرت کانادا انجام دهید ، این وکلا با موسسات مالی اعتباری کانادا در ارتباط هستند و بجای شما سرمایه گذاری نموده و پس از اخذ موافقت کانادا و صدور دعوتنامۀ اقامت دائم کانادا برای شما و همراهانتان و حصول اطمینان از طرف سفارت و دولت کانادا ، شما هزینه های مرتبط به سرمایه گذاری در کانادا را بپردازید . به این ترتیب با سرمایه ای دیگر برای شما سرمایه گذاری خواهد شد پس از آن پس از حصول اطمینان شما از اجرای درست روند کار پول را خواهید پرداخت و به جای هشتصد هزار دلار شما ۲۱۰ هزار دلار میپردازید و مابقی آن را موسسه مالی اعتباری کانادایی بجای شما در اختیار دولت قرار خواهد داد و خود نیز آن را پس از پنج تا شش سال بعد پس خواهد گرفت .

بنابراین، به عنوان توصیه معمول ما به دوستان علاقه مند به روش سرمایه گذاری هیچ وقت بود قبل از ورود به کشور خود را به کشور ارسال کنید، و ممکن است که ویزای شما تهدید و ممکن است پول خود را به بازگشت نیست، این برنامه دیگر لازم نیست. در مورد عدم نیاز به صرف پول، یک موسسه اعتباری همه کارهای شما را از ابتدای تا پایان اعتبار شرکت شما انجام خواهد داد، پس از آن شما اقامت دائم کانادا دریافت خواهید کرد و در مرحله پایانی شما خواهد بود شما به مبلغ 210،000 دلار به این موسسه مالی می پردازید. یک اعتبار کانادا خواهید پرداخت.

این نوع سرمایه گذاری در کانادا با هزینه ای 210،000 دلار در حال حاضر برای شهر کبک در سال 2016 در دسترس است و اگر شما سرمایه گذاری و تأیید دولت کانادا دریافت کنید، می توانید در هر استان کانادا که مایل به زندگی، کار و یادگیری آن هستید، کار کنید. ایده خوبی است که در مرحله اول و قبل از ورود ، دولت کانادا شما و همراهان شما را به کانادا برای اقامت دائم در دولت کانادا دعوت خواهد کرد. هیچ جایی برای زندگی در این دنیا در جهان وجود ندارد. به همین دلیل، دولت کانادا محدودیت خاصی برای این طرح در نظر گرفته است. اد ادعای یک سرمایه گذار محدود را می پذیرد.

یکی دیگر از مزایای طرح سرمایه گذاری کانادا $ 210،000 این است که پس از دریافت اقامت دائم ، ساکن کانادا نیز می تواند شهروندی و پاسپورت کانادا را به دست آورد، مگر اینکه پس از دریافت اقامت دائم کانادا و ورود به کشور، در سه سال آینده او در کانادا حداقل سی ماه است. پس از آن، این امر همچنین می تواند شهروندی کانادا و گذرنامه کانادا را داشته باشد.

طول پروسه سرمایه گذاری کانادا $ 210،000 تقریبا دو سال است، به طوری که متقاضی می تواند در کانادا اقامت دائم کند. و تنها سه سال بعد، او به عنوان یک فرد کانادایی پذیرفته شد و گذرنامه کانادایی او را دریافت کرد. اگر ما می خواهیم این طرح را با طرح سرمایه گذاری در کشورهای دیگر مقایسه کنیم، می توانیم در هر جهت، چه از نظر مقدار و چه از لحاظ سرعت، بدانیم. سرعت رسیدن به اقامت دائم با سرعت که شهروندی و گذرنامه می تواند بدست آوردن شرایط اولیه دیگر که متقاضی باید در سرمایه گذاری 210،000 دلار در کانادا یا در مبلغ یک میلیون و شصت هزار دلار کانادا، سرمایه و اموال موجود در دولت کانادا، یا به عنوان خدمات خود اشاره کند، به مؤسسات اعتبار مالی کانادا به منظور پیشبرد این پرونده، آنها دارای سوابق مدیریتی در زمینه منابع مالی یا منابع انسانی در هر نوع کسب و کار مانند کارهای صنعتی یا کشاورزی یا دولتی و حداقل دو نفر از کارکنان تحت نظارت آنها هستند و اگر صاحب کسب و کار نیست، حداقل پنج نفر از خود باید استخدام شوند و این رکورد مدیریت در پنج سال گذشته بوده و حداقل دو سال طول کشید. مزایای این طرح این است که نیازی به مهارت زبان نیست، اما اگر متقاضیان دارای مدرک انگلیسی یا فرانسوی باشند، آنها به تقویت پرونده خود کمک خواهند کرد.

توضیحات بالا به نقل از سایت موسسه حقوقی ملک پور جهت اطلاع شما عزیزان درج گردید و در صورتیکه  سوالات و ابهاماتی در ذهن خود در مورد سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا دارید و یا اینکه احساس نیاز به مشاوره در امر سرمایه گذاری و راههای دیگر مهاجرت به کانادا و یا کشورهای دیگر را دارید ، میتوانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار در ایران  تماس گرفته و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند گردید، و در صورت نیاز به مشاورۀ حرفه ای تر نیز بهتر است که وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اخذ بفرمایید .

جهت ارزیابی املاک و سایر دارایی های خود توسط گروه کارشناس رسمی دادگستری نیز میتوانید با شماره تلفن و یا آدرس ارایه شده ذیل صفحه تماس و هماهنگی حاصل فرمایید .


 

مجموعه خدمات کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی املاک ، زمین ،آپارتمان، املاک تجاری و سرقفلی ، ویلا ، … جهت ویزای تحصیلی، داشجویی، لاتاری ، اقامت و مهاجرت؛ مورد نیاز برای ارایه به سفارت کشورهای آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، استرالیا ،

کارشناسی و بررسی سوابق اراضی ، ساختمان ها و کارخانجات جهت اخذ وام ویا انجام معامله :

قابل ارایه به بانکها ، ارگانهای دولتی ، شهرداری ها و شرکتهای خصوصی ، تقسیم عادلانه ملک بین وراث و شرکا ، تعیین قیمت کارخانه ها جهت  نقل و انتقال سهام و امور دارایی ….

ارزیابی و قیمت گذاری املاک واقع در طرح شهرداری برای جبران خسارت ، دریافت نقدی و احقاق حق ، حل اختلافات ملکی .

خدمات کارشناسی این مجموعه تخصصی و صرفا در زمینه گروه راه و ساختمان و نقشه برداری و گروه ماشین آلات میباشد . طبق قانون ارایه نظریه های کارشناسی هر بخش به تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت عضو کانون و یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و طبق ضوابط میبایست صورت پذیرد . برخی از رشته ها و گروه های زیر مجموعه کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری عبارتند از :

کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور ثبتی و نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته برق ، ماشین آلات و تاسیسات کارخانجات

کارشناس رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی برای ارزیابی ملک و زمین های باغ و کشاورزی

کارشناس رسمی دادگستری در رشته امور نقلیه و خودرو

کارشناس رسمی دادگستری رشته حسابداری و حسابرسی