کارشناس رسمی دادگستری


به منظور اثبات توانایی و تمکن مالی مورد نظر جهت اخذ اقامت دائم ویا مهاجرت به کانادا ، آمریکا ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا … موثرترین روش ارایه نظر کارشناس رسمی دادگستری در رابطه با میزان ارزش ملک و یا سایر دارایی های شما و خانواده تان میباشد . ارایه نظر کارشناسی همراه با سایر مدارک مورد نیاز باید در نهایت به زبان انگلیسی و همراه با تاییدیه های لازم ارایه شود . اثبات تمکن مالی از طریق ارزیابی یک و یا چندین ملک متعلق به متقاضی و همسر جهت دریافت اقامت ؛ اخذ ویزا ، ادامه تحصیل فرزندان … توسط کارشناس رسمی دادگستری با صلاحیت راه وساختمان صورت می پذیرد.

مورد دیگر برای ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری جهت اخذ ویزای توریستی کانادا ، اثبات ” تای ” یا همان نشان دادن وابستگی به سرزمین مبدا برای آفیسرهای مهاجرت کانادا طبق قوانین جدید میباشد . در مواردی که متقاضی تمایل به دیدار با اعضای خانواده ، اقوام ، دوستان و آشنایان و یا دلایل دیگر تقاضای سفر توریستی به کانادا را دارد ، اثبات تای یا همان وابستگی به کشور مبدا مورد نیاز است که نشان دهد پس از انجام سفر متقاضی به کشور خود باز خواهد گشت . در هر صورت در هیچ یک از موارد ارزیابی ملک ، نیاز به ترهین سند ملک نزد هیچ مرجعی نبوده و سند ملک کاملا آزاد میباشد .

نحوه اثبات تمکن مالی مورد نیاز کشور مقصد با توجه به مندرجات سند مالکیت و ارزش روز گواهی شده توسط کارشناس رسمی دادگستری امکان پذیر است که بهترین ، کم هزینه ترین و مستندترین روش در محاکم حقوقی و همچنین ادارات مربوطه به کشورهای خارجی میباشد، معمولا در کنار گواهی تمکن مالی از طریق گردش حساب بانکی و یا میانگین موجودی تمکن ملکی نیز مورد نیاز میباشد . در روش اثبات تمکن مالی از طریق اموال غیر منقول (ملکی) به دلیل امکان بسیار کم تقلب نسبت به گواهی های تمکن مالی بانکی که امکان جابجایی یکروزه پول و یا گردشهای مالی صوری و ساختگی وجود دارد، نزد مراجع معتبر از ارزش بسیار بالاتری برخوردار میباشد.

ارزیابی رسمی املاک با کاربری مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی … با قیمتهای به روز و واقعی املاک مورد نظر ، با مهر و تایید توسط کارشناس رسمی دادگستری ( گواهی تمکن مالی ) صورت میگیرد

در موارد تقاضای ادامه تحصیل و دانشجویی ، ارزیابی املاک والدین جهت اثبات تمکن مالی خانواده متقاضی به منظور اخذ ویزای دانشجویی و پذیرش در دانشگاه مورد نظر و یا ارایه به اداره مهاجرت یا سفارت کشورهای کانادا ، آمریکا، عضو اتحادیه اروپا … و در صورت لزوم همراه با تاییدیه های مرکز یا کانون کارشناسان و ترجمه به زبان انگلیسی همراه با مهر دادگستری ( مرکز امور مترجمین قوه قضائیه) و وزارت امور خارجه به شما عزیزان ارایه میگردد که در این زمینه متقاضیان راهنمایی میشوند با توجه به شرایط متفاوت در پذیرش هر دانشگاه ، قبل از درخواست ارزیابی از مقامات مسئول مربوطه شرایط احراز تمکن مالی را جویا و سپس اقدام نمایند.


کارشناس رسمی دادگستری جهت اخذ ویزای توریستی و یا مهاجرت به کانادا

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

بابت خدمات کارشناسی ما هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید

 معادل مبلغ ارزیابی ملک با توجه به گواهی نرخ معادل ارز صادره از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران میباشد

جهت هماهنگی کارشناسی ملک مورد نظر، با شماره تماس ارایه شده تماس حاصل  فرمایید:

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک 93

استان البرز : مهرشهر کرج – سه راه شهرداری – مجتمع تجاری اداری توسکا – واحد 61

تماس : 02128423280 و 02191035472 و 02634011923 و 09122394284

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی


کدام وکیل برای مهاجرت به کانادا ؟

اغلب مراجعه کنندگان به ما جهت اثبات تمکن مالی ، این پرسش را نیز مطرح میکنند که با توجه به اطلاع شما از عملکرد موسسات یا وکلای مهاجرت طی سالیان گذشته ، کدام وکیل مهاجرت به کانادا را شما پیشنهاد میکنید ؟

جهت دریافت اطلاعات مفید در رابطه با عملکرد وکلای مهاجرت به کانادا با توجه به کارنامه و میزان رضایت متقاضیان قبلی میتوانید با کلیک بر روی لینک ” وکیل مهاجرت ” نسبت به دریافت اطلاعات اقدام فرمایید.


کارشناس رسمی دادگستری

سایر موارد مورد نیاز جهت ارزیابی و کارشناسی :

ارایه گواهی توانایی مالی قبل از اخذ تابعیت جهت ارایه به سفارت و اداره دارایی کشور مقصد خارجی ( کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، آلمان ، دانمارک ، فرانسه …) اثبات تمکن مالی متقاضی قبل از دریافت تابعیت به منظور دریافت معافیت مالیاتی در کشور مقصد .

ارایه گواهی توانایی مالی متقاضی پس از اخذ اقامت به منظور تضمین بیزینس ، امور بیمه ، بازنشستگی ، گشایش اعتبار ،

ارزیابی ملک و یا املاک متعلق به پدر یا مادر متقاضیان ویزای دانشجویی و پذیرش دانشگاه جهت اثبات توانایی و تمکن مالی خانواده همراه با کلیه تاییدیه های لازم توسط کارشناس رسمی دادگستری.

 

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی


کارشناس رسمی دادگستری

اثبات تمکن مالی : مهاجرت و دریافت اقامت و یا مهاجرت به کانادا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت کانادا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد.


کارشناس رسمی دادگستری جهت مهاجرت به کانادا

روش های متنوع جهت مهاجرت به کانادا

    مهاجرت به کانادا از طریق استارت اپ ویزا

    مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

    مهاجرت از روش مهارت در کار کوبک

    مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی

    مهاجرت به کانادا از روش خویش فرما

    اجازه کار از طریق سرمایه گذاری جرئی و اقامت

    مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

    مهاجرت از طریق شغل و یا حرفه

    مهاجرت از روش تخصص شما

    پرستار کودک یا مددکار افراد مسن

    بستگان نزدیک استانی . یا فامیل

    مهاجرت به کانادا از روش تقاضای کار در کانادا

در بسیاری از موارد پذیرش تحصیلی در دانشگاه های کانادا ، آمریکا ، … جهت اثبات تمکن مالی دانشجو ، میتوان ملک متعلق به پدر یا مادر متقاضی را از طریق کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی  و ارایه نمود و بدینوسیله پشتوانه مالی دانشجو جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور را برای اخذ پذیرش دانشگاه مربوطه اثبات و احراز میگردد.


بدینوسیله از کلیه مشاورین محترم و وکلای مهاجرت که دارای پرونده های مهاجرت موفق برای موکلین خود میباشند ، دعوت به همکاری با این دفتر میگردد


کارشناس رسمی دادگستری کانادا

🔳 مقیمان دائم کانادا، متقاضیان بالقوه شهروندی کانادا می شوند. مزایای متعدد اقامت دائم کانادا شامل کسانی میشود که از طریق طرح های، افراد متخصص، دانشجویانی که پس از مدتی از تحصیل، مقیم دائمی و مهاجرت می کنند.

🔳 مزایای اصلی  مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم :

*♦️ اقامت دائم باعث میشود در هر نقطه کانادا که بخواهید درس بخوانید و یا کار کنید.
*♦️ درآمد معاف از مالیات به خانواده های کم درآمد و فرزندانشان، به شرطی که فرزندان، کمتر از ۱۸ سال داشته باشند.
*♦️ طرح بازنشستگی و امنیت افراد سالمند برای مقیمان کانادا.
*♦️ بهره مندی و از خدمات بهداشت و درمان
*♦️ آموزش و تحصیل با پشتیبانی ایالتی کانادا، رایگان برای همه فرزندان کمتر از ۱۸ سال مقیمان کانادا.
*♦️ افراد دارای اقامت کانادا، تحت پوشش منشور حقوق و آزادیهای کانادا هستند.
*♦️ بهره مند از غالب حقوق، نظیر حق زندگی، آزادی و امنیت، اعمال قانون بر اساس برابری افراد و غیره.
*♦️ استفاده از بیشتر مزایای اجتماعی کانادا که یک شهروند کانادایی هم از آن برخوردار است.
*♦️ در کشور کانادا همه در برابر قانون یکسان هستند و مانند همه با شما به طور برابر برخورد خواهد شد.
*♦️ شما می توانید آزادانه به همه ایالتهای کانادا نقل مکان و زندگی کنید.
*♦️ می توانید از حقوق مشروع خود برخوردار باشید و  در دادگاه های کانادا مترجم خواهید داشت.
*♦️ مقیم کانادا میتواند درصورتیکه به یکی از زبانهای فرانسه یا انگلیسی مسلط باشد، درخواست شهروندی نماید.
*♦️ امتیازات و قواعد ذکر شده در فوق، بخشی از مواردیست که از نظر حقوقی و مسئولیت اجتماعی ، شامل افراد دارای اقامت کانادا می باشد.

مورد دیگر جهت ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری جهت اخذ ویزای توریستی کانادا ، اثبات ” تای ” یا همان نشان دادن وابستگی به سرزمین مبدا برای آفیسرهای مهاجرت کانادا طبق قوانین جدید میباشد . در مواردی که متقاضی تمایل به دیدار با اعضای خانواده ، اقوام ، دوستان و آشنایان و یا دلایل دیگر تقاضای سفر توریستی به کانادا را دارد ، اثبات تای یا همان وابستگی به کشور مبدا مورد نیاز است که نشان دهد پس از انجام سفر متقاضی به کشور خود باز خواهد گشت . در هر صورت در هیچ از از موارد ارزیابی ملک ، نیاز به ترهین سند ملک نزد هیچ مرجعی نبوده و سند ملک کاملا آزاد میباشد .

برخی روشهای دریافت اقامت یا مهاجرت به کانادا :

روش استارت آپ

با ویزای استارت آپ،  کانادا به دنبال جذب کارآفرینانی است که پتانسیل راه اندازی شرکت های خلاق ، نوآور و جدید را داشته و بتوانند ایجاد شغل نمایند. اگر یک ایده خوب داشته باشید و بتوانید یکی از سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت را راضی به سرمایه گذاری در طرح خود کنید، ویزای استارت آپ به شما و خانواده شما تعلق خواهد گرفت که توسط آن ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود.

در صورت موفقیت در اخذ این نوع ویزا به شما و خانواده  شما ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود و این ویزا مشروط به موفق بودن بیزینس مورد نظر نمی باشد و حتی در صورت عدم موفقیت در بیزینس مورد نظر پس از ورود به کانادا خللی در اقامت دائم شما و خانواده شما ایجاد نخواهد شد.

سالیانه تا سقف ۲۷۵۰ پرونده در برنامه Start up انتخاب میشوند.

برای واجد شرایط بودن باید علاوه بر مستقر نشدن در کبک ، سه شرط زیر را با هم داشته باشید:

شرایط ویزای استارت آپ کانادا برای مهاجرت به کانادا

شرط اول: اثبات کنید که طرح تجاری یا ایده شما توسط یکی از سازمان های معرفی شده حمایت می شود. در این حالت این شرکت ها نامه ای مبنی بر پذیرفته شدن طرح تجاری شما خواهند داد.

حداقل سرمایه گذاری برای این ویزا چه قدر است؟

اگر سرمایه شما توسط designated Canadian venture capital fund تامین می شود ۲۰۰ هزار دلار

اگر سرمایه شما توسط designated Canadian angel investor group تامین می شود ۷۵ هزار دلار

اگر در Canadian business incubator program پذیرفته شوید نیازی به تامین هزینه اولیه نخواهید داشت و باید در برنامه آموزشی آن ها قبول شوید.

شرط دوم: مهارت در زبان انگلیسی و یا فرانسوی حداقل در سطح CLB5 در تمامی چهار مهارت زبان که با یکی از آزمون های معتبر زبان اثبات شود.

      
      
      
      

شرط سوم: سرمایه کافی برای ۶ ماه اول زندگی در کانادا را برای تامین هزینه های اولیه خود و خانواده تان داشته باشید. دقت کنید که این هزینه ارتباطی با سرمایه گذاری در کشور کانادا ندارد و در این نوع ویزا شما شخصا نیازی به سرمایه گذاری ندارید.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا – طرح کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا

استان بریتیش کلمبیا با موقعیت استراتژیک، هزینه های مالیاتی پایین، هزینه های عملیاتی رقابتی و یک نیروی کار چندفرهنگی بسیار تحصیلکرده، ماهر و موثر، یکی از پویاترین موقعیت های مکانی کانادا برای راه اندازی کسب و کار است که فرصت های تجاری منحصر به فردی را برای کارآفرینان فراهم می آورد.

این استان، یک سیستم ثبت نام آنلاین به نام ثبت نام مهاجران کارآفرین (EIR) را معرفی نموده است که ثبت نام در آن برای همه ی متقاضیان آینده ی طرح کارآفرینی  BC، اجباری است. حداکثر 200 ثبت نام در هر ماه پذیرش می شوند و به طور دوره ای، ثبت نام کنندگانی که بالاترین امتیاز را دارند، دعوت به اپلای می شوند.

بسیاری در کمتر از ۱ سال از این طریق به کانادا مهاجرت کرده اند.

مزیت بسیار مهم در این طرح (BC PNP Entrepreneur Immigration) همراه بردن يك نفر(يك خانواده) به عنوان مدير سرمايه گذاري به همراه فرد اصلي سرمايه گذار ميباشد

تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا  یکی از ضروری ترین شروط در این روش میباشد

شرایط طرح مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا (BC PNP)

درخواست ها بر اساس تعدادی فاکتور مورد ارزیابی قرار می گیرند،این فاکتورها شامل:

 • سابقه ی کار یا کسب و کار

 • دارایی خالص شخصی و تمکن مالی که توسط کارشناس رسمی دادگستری تایید می گردد .

 • سازگاری

 • پیشنهاد کسب و کار که شامل سرمایه گذاری پیشنهاد شده و ایجاد شغل دربریتیش کلمبیا می باشد.

حداقل شرایط فردی

 • مدیریت فعال و مستمر فعالیت های روزانه ی کسب و کار

 • اقامت در فاصله ی حداکثر 100 کیلومتری از کسب و کار

 • متقاضی باید تا زمانی که در وضعیت اقامت با مجوز کار است، حداقل 75 درصد از زمان خود را در استان بریتیش کلمبیا اقامت داشته باشد.

 • داشتن تمکن مالی طبق مبلغی که در هر دوره اعلام میشود ( از جمله پول نقد، دارایی در حساب بانکی، سپرده های ثابت، املاک واقعی، سرمایه گذاری و …) که به نام داوطلب یا همسر او باشد. این دارایی خالص باید از راه صحیح به دست آمده و قابل اثبات باشد و توسط کارشناس رسمی دادگستری برآورد و تایید شده باشد .

 • داشتن حداقل یک مدرک تحصیلی حداقل دو ساله بعد از دیپلم یا حداقل طی 3 سال از 5 سال گذشته، دارای سابقه ی کار به عنوان مالک یا مدیر فعال کسب و کار با مالکیت 100 درصدی کسب و کار بوده باشد.

 • مالکیت 100 درصد قابل اشتراک بین متقاضی، همسر و هر یک از فرزندان او می باشد.

 • سابقه ی کار: داوطلب باید نشان دهد که دارای دانش و تجربه ی کافی برای راه اندازی موفقیت آمیز کسب و کار خود در بریتیش کلمبیا را در اختیار دارد.داوطلب باید حداقل دارای موارد زیر باشد:

 • بیش از سه سال سابقه ی کار در سمت مدیریت ارشد و ترکیبی از حداقل یک سال سابقه ی کار به عنوان مالک ، مدیر کسب و کار و حداقل دو سال سابقه ی کار به عنوان مدیر ارشد.

حداقل شرایط کسب و کار

بر اساس مکان پذیری تجاری، قابلیت انتقال مهارت های داوطلب و منافع اقتصادی پیشنهاد شده، امتیازاتی تخصیص داده خواهد شد. ثبت نام های مربوط به راه اندازی یک کسب و کار جدید، خرید یکی از کسب و کارهای موجود، شراکت با یکی از کسب و کارهای موجود و شراکت با یکی از کارآفرینان محلی یا خارجی برای استقرار یک کسب و کار جدید را در نظر می گیرد.

حداقل شرایط سرمایه گذاری برای مهاجرت به کانادا

تمکن مالی – داوطلب باید نشان دهد که آمادگی یک سرمایه گذاری شخصی با تمکن مالی به مبلغ حداقل مبلغ 200,000 دلار در یکی از کسب و کارهای پیشنهادی میباشد . این رقم در استانهای مختلف و همچنین در هر سال متغیر است.

روش سرمایه گذاری برای مهاجرت به کانادا

یکی از روشهای مهاجرت به کانادا ،روش سرمایه گذاری می باشد که این راه  مدلهای متفاوتی دارد بطور مثال سرمایه گذاری در هر کدام از استان های کانادا با مبالغ متفاوتی امکانپذیر می باشد و طرق ارائه سرمایه و نشان دادن سرمایه نیز متفاوت خواهد بود ، در ضمن قانون پرداخت برای سرمایه گذاری در هر یک از استانها تفاوت دارد  و در مورد برخی از استانها نیز موسسات مالی اعتباری میتوانند به متقاضیان در این زمینه یاری رسانند و کار ایشان را کم ریسک تر و مطمئن تر انجام دهند ، لازم است متقاضیان محترم مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ابتدا مدل و نوع سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب نموده و با تحقیق و کسب آگاهی و انتخاب وکیل معتبر و دارای سوابق در زمینۀ سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایید .

در برخی روشها یک موسسه اعتباری همه کارهای شما را از ابتدای تا پایان اعتبار شرکت شما انجام خواهد داد، پس از آن شما و طی مراحلی اقامت دائم کانادا دریافت خواهید کرد.

طول پروسه سرمایه گذاری کانادا تقریبا دو سال است، به طوری که متقاضی می تواند در کانادا اقامت دائم کند. و تنها سه سال بعد، او به عنوان یک فرد کانادایی پذیرفته شده و گذرنامه کانادایی را دریافت کند. اگر بخواهیم این طرح را با طرح سرمایه گذاری در کشورهای دیگر مقایسه کنیم، میبینیم از هر جهت چه از نظر مقدار و چه از لحاظ سرعت، رسیدن به اقامت دائم و دریافت شهروندی و گذرنامه در این روش مناسب و دارای توجیه مناسب و البته در صورت دارا بودن تمکن مالی است .

مواردی که در روش سرمایه گذاری در کانادا یا در اثبات تمکن مالی به متقاضی کمک میکند ، ارزش رسمی سرمایه و اموال موجود ، تخصص متقاضی ، سوابق مدیریتی در زمینه منابع مالی یا منابع انسانی در هر نوع کسب و کار از قبیل خدمات مهندسی ، صنعتی ، کشاورزی یا دولتی  و اگر صاحب کسب و کار نیستید ، طرحی مبتنی بر کارآفرینی برای حداقل پنج نفر می باشد . مزایای این طرح این است که نیازی به مهارت زبان نیست، اما اگر دارای مدرک انگلیسی یا فرانسوی باشید ، به تقویت پرونده خود کمک خواهید کرد.

در هر یک از روشهای مهاجرت به کانادا ، جهت اثبات تمکن مالی متقاضی باید شواهدی ارایه دهد مبنی بر اینکه از نظر اقتصادی توانایی اقامت در کانادا را صرف نظر از مجموع امتیازات خود دارد.

افسر مهاجرت تمکن مالی شما را بر اساس مدارکی که ارایه کرده اید ارزیابی کند و باید واقعیت ها و شواهدی را مطرح کنید که نشان بدهد به لحاظ اقتصادی توانایی اقامت در کانادا را دارید.

مهمترین عامل در این زمینه داشتن منابع مالی یا سرمایه گذاری است. به این معنا که داشتن پول بیشتر با شانس بهتر برای اثبات توانایی اقتصادی شما برای ماندن در کانادا همراه است.

اثبات تمکن مالی مورد نیاز جهت مهاجرت به کانادا

کسب اقامت کانادا از روش تمکن مالی نیازی به داشتن مدرک زبان معتبر انگلیسی و یا مدرک زبان دیگر ندارد، افرادی که می خواهند از این طریق به کشور کانادا مهاجرت کنند و سپس مقیم این کشور شوند می توانند با داشتن هر سنی اقدام کنند. افرادی که مایل به کسب اقامت کانادا از طریق تمکن مالی هستند، می توانند بدون سرمایه گذاری، بدون ایجاد کسب و کار، بدون تاسیس شرکت در این کشور مقیم شوند و سپس با گذشت مدتی مشخص، تابع کشور کانادا شوند

اگرچه هیچ سقف حداقلی برای سرمایه گذاری در مقوله خوداشتغالی وجود ندارد، اما دارایی های مالی بیشتر، شانس متقاضی را برای ماندن در کانادا بالا می برد.

اگر دارایی های مالی قابل توجهی در اختیار دارید، حتماً باید مدارک و شواهد آن را نیز در اثبات این دارایی ها ارائه دهید

در برخی از روشهای مهاجرت به کانادا ، ارایه ارزیابی رسمی حتی یک ملک متعلق به متقاضی کمک شایانی در پذیرش درخواست و کسب اقامت کانادا مینماید .

قوانین مهاجرتی معمولا هر سال تغییر میکنند و لازم است قوانین و مقررات به روز توسط متقاضی استعلام شوند . در صورتیکه ابهاماتی در ذهن خود در مورد سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا دارید و یا اینکه احساس نیاز به مشاوره در امر سرمایه گذاری و راههای دیگر مهاجرت به کانادا و یا کشورهای دیگر دارید، میتوانید با مشاورین مورد اطمینان و دارای سوابق قابل قبول تماس حاصل فرمایید.

جهت ارزیابی املاک و سایر دارایی های خود توسط گروه کارشناس رسمی دادگستری میتوانید با شماره تلفن های ارئه شده تماس و در مورد نحوه کارشناسی ملک یا املاک خود اطلاع حاصل فرمایید.


مجموعه خدمات کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی املاک ، زمین ،آپارتمان، املاک تجاری و سرقفلی ، ویلا ، … جهت ویزای تحصیلی، دانشجویی و پذیرش دانشگاه ، اقامت و مهاجرت ؛ مورد نیاز برای ارایه به سفارت و یا اداره مهاجرت کشورهای آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، استرالیا ،

کارشناسی و بررسی سوابق اراضی ، ساختمان ها و کارخانجات جهت اخذ وام ویا انجام معامله :

قابل ارایه به بانکها ، ارگانهای دولتی ، شهرداری ها و شرکتهای خصوصی ، تقسیم عادلانه ملک بین وراث و شرکا ، تعیین قیمت کارخانه ها جهت  نقل و انتقال سهام و امور دارایی ….

ارزیابی و قیمت گذاری املاک واقع در طرح شهرداری برای جبران خسارت ، دریافت نقدی و احقاق حق ، حل اختلافات ملکی .

خدمات کارشناسی این مجموعه تخصصی و صرفا در زمینه گروه راه و ساختمان و نقشه برداری و گروه ماشین آلات میباشد . طبق قانون ارایه نظریه های کارشناسی هر بخش به تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری صاحب صلاحیت عضو کانون و یا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و طبق ضوابط میبایست صورت پذیرد . برخی از رشته ها و گروه های زیر مجموعه کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری عبارتند از :

کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان و امور نقشه برداری

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور ثبتی

کارشناس رسمی دادگستری رشته برق ، ماشین آلات و تاسیسات کارخانجات

کارشناس رسمی دادگستری رشته کشاورزی و منابع طبیعی برای ارزیابی ملک و زمین های باغ و کشاورزی

کارشناس رسمی دادگستری در رشته وسایط نقلیه و خودرو

کارشناس رسمی دادگستری رشته حسابداری و حسابرسی


بدینوسیله از کلیه مشاورین محترم و وکلای مهاجرت که دارای پرونده های مهاجرت موفق برای موکلین خود میباشند ، دعوت به همکاری با این دفتر میگردد


مطالب مرتبط :

نحوه اثبات تمکن مالی

مهاجرت به استرالیا

تدوین توسط کارشناس رسمی دادگستری

5/5 - (24 امتیاز)