کدام وکیل مهاجرت دارای سابقه بهتری است ؟

اغلب مراجعه کنندگان به ما برای ارزیابی املاک و اثبات تمکن مالی خود جهت اخذ ویزا ، پذیرش دانشگاه ، دریافت اقامت و یا مهاجرت ، این پرسش را مطرح میکنند که با توجه به اطلاع شما از عملکرد موسسات یا وکلای مهاجرت مطرح طی سالیان گذشته ، کدام وکیل مهاجرت را شما پیشنهاد میکنید ؟

در پاسخ به پرسشهای این عزیزان باید گفته شود که معمولا هریک از موسسات ، وکلا و یا مشاورین مهاجرت دارای تخصص در یک کشور و آن هم روش مهاجرت خاص خود بوده و اگر یک وکیل مهاجرت توانسته باشد امور اخذ اقامت و مهاجرت دوستی یا شخصی را از طریق سرمایه گذاری در کانادا به خوبی انجام داده ، نمیتوان گفت پس همان وکیل در زمینه کسب اقامت از طریق نیروی متخصص (SKILLED WORKER) هم بتواند با همان سرعت و کیفیت خدمات مطلوب را ارائه کند.

لذا بنا به درخواست شما عزیزان جهت دریافت اطلاعات مفید در رابطه با عملکرد و سوابق وکلای مهاجرت ، معرفی وکیل موفق مهاجرت با تخصص در روش مهاجرت مدنظر شما و همچنین اشراف به قوانین آن کشور ، میتوانید پرسشهای خود را از طریق تکمیل فرم ذیل برای ما ارسال فرمایید تا حتی المقدور با توجه سوابق وعملکرد قبلی و همچنین اعلام رضایت مراجعین سالیان گذشته از موسسات یا وکلای مذکور، با اعلام نظر مشورتی ، شما را در امر تصمیم گیری یاری دهیم .

خطا: فرم تماس پیدا نشد.


کارشناس رسمی دادگستری

کدام موسسه یا وکیل مهاجرت موفق ترند ؟

تعریف حقوقی وکیل مهاجرت چیست و وکیل مهاجرت چه وظایفی دارد؟

تعهدات وکیل مهاجرت در قرارداد چه باید باشد؟

انتخاب وکیل یا مشاور مهاجرت بر چه اساسی باید باشد؟

به چه افرادی با عنوان وکیل مهاجرت میتوان اعتماد کرد؟

سوابق وکیل مهاجرت را از کجا میتوان بررسی کرد؟

آیا مرجع صدور پروانه برای وکیل یا موسسه مهاجرت وجود دارد؟

برای امور حقوقی بین المللی تا چه میزان به وکیل مهاجرت نیاز است؟

اعتبار پروانه موسسه مهاجرت از کجا مشخص میشود؟

آیا پس از عقد قرارداد با وکیل مهاجرت و عدم ایفای تعهدات در موعد مقرر از سوی وکیل راه برگشتی هست ؟

وکیل مهاجرت به کانادا

اینها و سایر موارد مشابه سئوال اغلب مراجعه کنندگان دریافت اقامت دائم ، موقت ، متقاضیان مهاجرت یا اخذ ویزای دانشجویی و پذیرش دانشگاه میباشد. متقاضیانی که قصد دارند مهاجرت قانونی داشته باشند باید امورات حقوقی خود را به وکیل مهاجرت آگاه با آشنایی و اطلاعات جامع از قوانین کشور مقصد و پایبند به تعهدات خود بسپارند .انتخاب وکیل مهاجرت امری بسیار حساس و تعیین کننده است که میتواند سرنوشت و آینده شما تاثیر بسیاری داشته باشد.

هر متقاضی اخذ ویزا ، اقامت یا مهاجرت باید دقت کند پس از مراجعه به دفتر مهاجرت یا موسسه خدمات ویزا و اقامت ، براى اطمینان از قانونى بودن فعالیتشان پروانه وکالت دادگسترى ، پروانه موسسه حقوقی معتبر یا مجوز انجام امور حقوق بین الملل و امثالهم را داشته و متقاضی مجوز مربوط را ملاحظه و کنترل کند تا در دام کلاهبرداران بى نام و نشان گرفتار نشود. ترجمه انگلیسی  وکیل مهاجرت اصطلاحا Immigration Representative میباشد.

وکیل مهاجرت به استرالیا

نقش وکیل متخصص به حقوق و امور بین الملل، در  تعداد زیادی از مشاغل و تخصص ها تاثیرگذار است زیرا  اگر برای هر قراردادى، یک حقوقدان خبره و یا وکیل دادگسترى حضور داشته باشد، بسیار افرادى که قصد کلاهبردارى دارند یا خود کنار کشیده و یا توسط وکیل نکات مهم و کلیدی به موکل منعکس میشود تا در قرارداد لحاظ شوند.

اکنون از هر گوشه و کناری دفتری تحت عنوان وکیل مهاجرت افتتاح می شود بدون آنکه تجربه و اطلاعات کافی با توجه به مورد خاص مراجعه کننده داشته باشند و یا حتی یکبار خود تجربه سفر به آن  کشور داشته باشند و هزینه های سنگین مالی و معنوی به متقاضی وارد میکنند . آیا میتوان گفت اگر وکیلی در مورد اخذ اقامت اسپانیا خانواده ای موفق بوده است ، پس همان وکیل اخذ اقامت آلمان را هم به سادگی انجام میدهد ؟

وکیل مهاجرت به کانادا

پرونده‌ هر متقاضی به طور خاص باید با توجه به شرایط سنی ، تمکن مالی ، خانواده ، تحصیلات ، بیزینس و موارد دیگر در همان  ابتدا به طور کامل توسط وکیل مهاجرت مطالعه و بررسی شود و تمامی ابعاد حقوقی و پیچیدگی‌های فنی آنها به طور کامل لحاظ می‌شود. استفاده از وکیل مهاجرت زبده و کارآزموده شانس قبولی پرونده‌ شما را افزایش می‌دهد و ریسک عدم موفقیت را به حداقل می‌رساند.

وکیل مهاجرت به استرالیا

وکلا و فارغ التحصیلان رشته‌ حقوق از دانشگاه‌ها پس از گذراندن دوره‌ی کارآموزی موفق به اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری یا مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه می‌گردند. این پروانه وکالت در واقع مجوز رسمی آنها برای وکالت در کلیه امور حقوقی محسوب می‌شود و برخلاف کارگزارن، آنها می‌توانند علاوه بر حوزه اداری به حوزه حقوقی هم ورود پیدا کنند. اما کارگزاران یا نمایندگان آنها وکیل مهاجرت نیستند و در رشته حقوق تحصیلات عالیه ندارند، درنتیجه فاقد پروانه‌ وکالت هستند. این بدان معناست که ایشان نمی‌توانند اقدام به ارائه‌ مشاوره یا خدمات حقوقی نمایند. آنها تنها مجازند امور مربوط به تشکیل پرونده مهاجرتی را آن هم فقط در حوزه اداری و نه حقوقی پیگیری کنند.

تدوین توسط : کارشناس رسمی دادگستری


بدینوسیله از کلیه مشاورین محترم و وکلای مهاجرت که دارای پرونده های مهاجرت موفق برای موکلین خود میباشند ، دعوت به همکاری با این دفتر میگردد


ارزیابی املاک و اثبات تمکن مالی مورد نیاز برای  دریافت اقامت آمریکا

ارزیابی املاک و اثبات تمکن مالی مورد نیاز برای  دریافت اقامت کانادا

ارزیابی املاک و اثبات تمکن مالی مورد نیاز برای  دریافت اقامت استرالیا

5/5 - (10 امتیاز)